Pronájem zařízeného světlého bytu 2+kk 67m2 s balkónem přímo u Stromovky

Adresa: Praha, Praha 7, U studánky
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 67 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 30 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně: + poplatky 3000Kč plus záloha na elektřinu

V zastoupení majitele bytu pronajímám velmi světlý slunný kompletně moderně zařízený rohový byt 2+kk o rozloze 65m2 s balkónem (2m2) ve 3.patře cihlového domu s výtahem v ulici u Studánky, Praha 7 – Bubeneč, pouhých 100m od parku Stromovka, i dobře vychovaný domácí mazlíček možný, byt je volný od 1.7.2023. Měsíční nájemné 30.000Kč + poplatky 3.000Kč + přepis elektřiny na nájemce. Vratná kauce 40.000Kč. Za zprostředkování snížená odměna 20.000Kč plus DPH. V bytě po celé ploše ekonomické podlahové vytápění, které je optimalizované na využívání levných tarifů.

Dispozice bytu: vstupní chodba s vestavěným skříněmi, obývací pokoj s pohovkou a vstupem na balón, nadstandardně vybavený kuchyňský kout s 3,6m dlouhou kvalitní corianovou (umělý kámen) kuchyňskou deskou a velkým jídelním stolem se sezením pro 6 osob, ložnice s vestavěnými skříněmi a manželskou postelí s úložným prostorem pod postelí, světlá moderní koupelna s denním světlem. V bytě ořechová podlaha do tzv. francouzského stromečku.

Byt se nachází ve velmi oblíbené lokalitě – park Stromovka a Letná v pěší dostupnosti, veškerá občanská vybavenost na dosah. Obchodní centrum Stromovka také v pěší dostupnosti, kde možnost využití garážového stání (pro rezidenty za nízký poplatek placený za jednotlivá stání / noc). Perfektní dopravní spojení: 2 minuty pěšky na tram. zastávku „Kamenická“ a výborná dostupnost na stanici metra linky A „Hradčanská“ nebo linky C „Vltavská“.

Pro prohlídky mne neváhejte kontaktovat, ráda Vás tímto nádherným bytem osobně provedu.