Pronájem skladových a kancelářských prostor, 265 m2, Praha – Holešovice

Prodáno

Adresa: Praha, Praha 7, Argentinská
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Komerční
Nemovitost: Sklady | 265 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Dobrý
Cena: 35 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně: + provize RK, služby, el. energie, vratná kauce

Nabízíme k pronájmu skladové a kancelářské prostory o celkové výměře 265m2 v pražských Holešovicích v ulici Argentinská. Jedná se o cihlový objekt o 2. nadzemních podlaží. Přízemí objektu o velikosti 145m2 je koncipováno jako dvě haly s nákladovou rampou a výtahem s přístupem z vnitrobloku, prostorem se sociálním zázemím a přístupovým schodištěm do patra. V patře o výměře 120m2 jsou 3 samostatné kanceláře s okny orientovanými do klidného vnitrobloku. Zajímavostí je prosvětlení místností velkými stropními okny. Dodávka teplé vody a tepla je zajištěno dálkově. Vytápění zajišťují radiátory ve všech místnostech s novými rozvody v mědi.
Objekt je v docházkové vzdálenosti metra C – Nádraží Holešovice nebo Vltavská. V blízkém okolí je kompletní občanská vybavenost a mnoho restauračních zařízení a kaváren.
Nájemné činí 35.000,- Kč + 8.000,- Kč záloha na služby včetně jednoho parkovacího místa pro osobní automobil. K dispozici je připojení k internetu, poplatek není zahrnut ve službách. Možnost více parkovacích míst za měsíční nájemné 1.500,-Kč/auto.