Pronájem designového plně zařízeného bytu 3+kk 145m2, Praha – Vinohrady

Adresa: Praha, Praha 2, Londýnská
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 145 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 70 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně: + poplatky 3850Kč plus zálohy na energie

Pronájem jedinečného velkoryse řešeného a kompletně designově zařízeného bytu o velikosti 145 m2 s dispozicí 3+kk, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží (2.patro) původního klasicistního domu, který v roce 2006 prošel kompletní rekonstrukcí včetně výstavby nového výtahu. Velmi dobře udržovaný dům se nachází v jedné z nejhezčích části Královských Vinohrad, v klidné části jednosměrné Londýnské ulice, která je lemována vzrostlými stromy. Dokončení a interier bytu pochází od jedné z nejuznávanějších tuzemských architektek Báry Škorpilové a jejího studia Mimolimit. Byt je navržený a propracovaný do posledního detailu, máte možnost si užít velmi nadstandardní pohodlí bydlení i díky mnoha originálním, zajímavým a zároveň prakticky řešeným prvkům v bytě. Celý byt je vybavený luxusním italským nábytkem. Byt nabízí vyšší komfort bydlení a soukromí i díky tomu, že zaujímá celé patro a nemá přímé sousedy. K bytu dále náleží prostorný sklep o velikosti 12 m2 umístěný v suterénu domu a také lodžie přístupná z mezipatra domu, která je k dispozici pouze pro tento byt.

Vstup do bytu je přes prostornou vstupní halu a dále se člení na společenskou část s otevřeným konceptem kuchyně, jídelny a obývacího pokoje směrem do klidné Londýnské ulice o celkové velikosti 70 m2 a na privátní ložnicovou část orientovanou do uzavřeného, ale prostorného dvora. Na míru vyrobená kuchyň umožňuje důmyslné zakrytí zrcadlovou posuvnou stěnou, díky které kuchyň může vizuálně splynout s obývacím pokojem, kuchyň má dostatek úložných prostor a doplňuje jí středový pult. Privátní část dělí od obývacího pokoje prostorná šatna a toaleta pro hosty. V klidové zóně bytu jsou pak dvě světlé a prostorné ložnice (17 a 16 m2) s velkými okny bez parapetů směřujícími do tichého vnitrobloku a nadstandardně velká koupelna o velikosti 15 m2 se sprchovým koutem, vanou, dvěma umyvadly a toaletou. Úplný výčet místností pak doplňuje samostatná technická místnost / komora se vstupem ze vstupní haly.

Měsíční nájemné je 70.000 Kč plus veškeré poplatky a zálohy na energie v celkové výši 12.500 Kč (poplatky 3.850Kč, záloha na elektřinu 1.500Kč, záloha na plyn 7.150Kč). Vzhledem ke standardu a vybavení bytu je majitelem požadována kauce ve výši 2 měsíčních nájmů (140.000 Kč). Odměna za zprostředkování pronájmu je ve výši ½ nájemného (35.000 Kč plus DPH). Byt je k dispozici pro nastěhování ihned pro jednotlivce nebo rodinu bez domácích mazlíčků, kouření v bytě je zakázané pod vysokou pokutou. K bytu náleží jedno soukromé parkovací místo ve vnitrobloku, přímo u vstupu do domu zadním vchodem, je možné ho využívat za poplatek 3000 Kč/měsíc. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. Perfektní pěší dostupnost MHD – zastávka tram Bruselská 200 m a vzdálenost na 2 trasy metra pouhých 9 minut pěšky – Náměstí míru (trasa A) a I.P.Pavlova (trasa C). K relaxaci nebo sportovnímu vyžití se nachází v blízkosti bytu jeden z nejoblíbenějších a nejkrásnějších parků v Praze – park Grébovka (Havlíčkovy sady) a také park Folimanka. Doporučuji osobní prohlídku, sebelepší foto-prezentace nemůže vystihnout autentickou příjemnou atmosféru bytu. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat, ráda Vás bytem osobně provedu.