Pronájem bytu 3+1, 70 m2 – Praha 6 – Břevnov – Kajetánka

Makléř: Katy Sasková
Adresa: Praha, Praha 6, Na Petynce
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+1 | 70 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Dobrý
Cena: 24 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně:

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt o dispozici 3+1 v Praze – Břevnov. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází v nejvyšším patře třípodlažního cihlového domu v ulici Na Petynce.
V bytové jednotce upoutá vaší pozornost obývací společná místnost včetně kuchyňského koutu se spotřebiči a vchodem na jeden z balkónků tohoto bytu, který disponuje dalšími třemi pokoji s balkónky, koupelnou a průchozí chodbou.
Vhodné pro rodinné bydlení i studenty, kteří by chtěli využít byt k sdílenému bydlení místo blízkých kolejí.
Byt je pronajímán bez vybavení.
V blízkosti nemovitosti je autobusová zastávka (Kajetánka), kterou se snadno dostanete na zastávku metra A – Petřiny či Dejvická.
V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost i volnočasové vyžití, např. park Kajetánka, dětské hřiště, restaurace, supermarket Billa, Ústřední vojenská nemocnice, lékárna, Základní a mateřská škola JA Komenského.
Smlouvu na dodávku elektrická energie a plynu si budoucí nájemce uzavírá sám. Měsíční poplatek za služby pro jednu osobu činí 1.300,- Kč / měsíc, pro další členy domácnosti 500,- Kč / měsíc. Nájemné 24.000,- Kč , vratná kauce + provize RK.
Bytová jednotka je k nastěhování ihned.
Pro sjednání osobní prohlídky kontaktujte realitního makléře.