Pronájem bytu 1+kk, 30 m2, Praha – Břevnov

Prodáno

Adresa: Praha, Praha 6, Závěrka
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 1+kk | 30 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 13 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně: + 500 Kč/měs služby, + záloha na el. energii dle dodavatele, + kauce

Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt 1+kk ve sníženém přízemí, v atraktivní lokalitě pražského Břevnova. Bytová jednotka, která byla vybudována před šesti lety, je vybavená kuchyňským koutem s menší keramickou deskou, chladničkou s mrazícím boxem a mikrovlnnou troubou. Byt má dostatek úložných prostor ve vestavěné skříni, technické místnosti nebo ve výklenku obývacího pokoje. Optický kabel internetu je v domě zaveden, nájemce si vybírá poskytovatele dle preference. Vytápění celého bytu je zajištěno vlastním el. kotlem s termostatem, v kombinaci s radiátorem, otopným žebříkem a podlahovým topením v celém bytě. Z hlavní obytné místnosti je vstup na sdílený vnitřní dvůr s květinovou zahradou. Vstupní dveře na zahradu s oknem jsou chráněné a stíněné elektricky ovládanou venkovní roletou.
Čtyři minuty pěší chůze je tramvajová zastávka Malovanka s linkami 22, 23 a 25, které poskytují rychlou a pohodlnou dopravu do centra města (18 min) nebo na zastávku metra Hradčanská (8 min). Tramvajovou zastávku doplňují autobusové linky 143 a 149 ve směru na Strahov. Samotný dům je v těsné blízkosti parku Královka, areálu Strahovského kláštera a stadionu. Oblíbený park Ladronka je vzdálen cca 8 minut klidné chůze.

Vzhledem k tomu, že se jedná o nabídku pronájmu bytu v komorním sousedském prostředí domu o sedmi bytových jednotkách, budou majitelé nemovitosti pečlivě vybírat z případných zájemců. Majitelé nemovitosti kteří v domě bydlí, preferují pouze zájemce o dlouhodobý pronájem. Byt bude připraven k nastěhování od 1. října 2023. Pro jakékoliv dotazy mne neváhejte kontaktovat. Každého zájemce budu oslovovat v pořadí, v jakém reagovali na nabídku. V případě, že nebudete osloveni, byt byl pronajat zájemci před vámi. Děkuji za pochopení.