Prodej zasíťovaného stavebního pozemku v Hrusicích (1.113 m2)

Makléř: Anna Motyčková
Adresa: Hrusice, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Pozemky
Nemovitost: Bydlení |
Stavba:
Stav:
Cena: 7 000 000 Kč
Poznámka k ceně:

Je mi potěšením představit Vám exkluzivní nabídku unikátního pozemku o ploše 1.113 m2, který je jako stvořený pro stavbu rodinného domu. Tento okouzlující klenot se nachází v srdci idylické vesnice Hrusice v okrese Praha-východ, domově legendárního kocoura Mikeše.

Tento pozemek, umístěný na jednom z nejatraktivnějších míst v obci, nabízí dechberoucí výhled na okolní krajinu. Tvoří tak dokonalou volbu pro ty, kteří sní o vlastním domě obklopeném krásou přírody. Pozemek je již plně zasíťovaný, což představuje výrazné zjednodušení jeho dalšího využití.

V těsné blízkosti se nachází obce Senohraby a Mirošovice, které nabízejí kompletní občanskou vybavenost. Jeden z hlavních bonusů je rychlá dostupnost do Prahy a přístup na dálnici D1, který trvá pouhých 5 minut. Na silnici Pod Kouty mají přístup pouze obyvatelé Hrusic, takže zaručuje obyvatelům dostatečné soukromí.

Hrusice jsou hrdé na to, že jsou součástí mikroregionu Ladův kraj a jsou považovány za kulturní skvost. Díky své jedinečné poloze a snadné dostupnosti se staly jednou z nejžádanějších lokalit. Okolí Hrusic je rovněž plné zajímavostí. Stojí za to navštívit Ondřejovskou hvězdárnu, hlavní observatoř Astronomického ústavu České republiky, která je vybavena největším dalekohledem v Česku. Pro golfisty je v blízkosti nádherné 18-jamkové golfové hřiště Pyšely, zasazené do půvabné posázavské krajiny. Sousední obec Senohraby nabízí vynikající občanskou vybavenost včetně obchodů, restaurací, školy a lékaře. Okolí Hrusic je plné cyklistických a turistických tras.

Vzdálenosti:
– Praha 20 km
– Senohraby 1 km
– Mirošovice 1 km
– Mnichovice 2,5 km
– Říčany 11 km
– Ondřejovská hvězdárna 5 km
– Golfové hřiště Pyšely 11 km

Pokud Vás naše nabídka zaujala, s radostí Vám poskytnu další informace. Neváhejte mě kontaktovat!