Prodej útulného penzionu (340 m2) ve vesnici Oseky, okres Prachatice

Makléř: Karel Hubáček
Adresa: Prachatice, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Komerční
Nemovitost: Ubytování | 340 m²
Stavba: Smíšená
Stav: Dobrý
Cena: 12 350 000 Kč
Poznámka k ceně:

Dovolujeme si Vám nabídnout útulný penzion ve vesnici Oseky, okres Prachatice. Penzion disponuje 2 nadzemními podlažími a suterénem. V přízemí naleznete dva apartmány o velikosti 1+kk a 1+1 s koupelnou a kuchyňkou. V patře se nachází dispozičně větší byt s plovoucí podlahou (2+1, cca 160 m2). Tento samostatný byt má rozměrnou koupelnu s vanou a sprchovým koutem. V suterénu naleznete jeden apartmán s kamenou klembou a barem, společenskou místnost a kotelnu. Každý apartmán je vybaven ledničkou, mikrovlnou troubou a sporákem. Celá nemovitost se vytápí kotlem na tuhá paliva. Je zde k dispozici voda s obecního vodovodu a septik na zahradě. Penzion prošel kompletní rekonstrukcí včetně veškerých rozvodů, sítí, zateplení. Tato nemovitost nabízí možnost spojení vlastního bydlení a provozování podnikání.
Oseky se nachází 3 km od Prachatic, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Mateřské a základní školy a Střední školu. Obchody, večerky, supermarkety. Sportovní stadion, Plavecký bazén, Hokejovou arénu, Koupaliště Hulák a Sportovní halu. Prachatice jsou turisticky velmi vyhledávané pro své turistické trasy (Žižkova skalka, Turistická trasa víly Majolenky pro děti….) , historické objekty (Prachatické muzeum, Rozhledna Mařský Vrch…), sportovní areály ( Lanový park Libín, Lyžařský areál SKI Libín) a další turistické zážitky.
Pokud hledáte klidné bydlení, anebo výhodnou investici je tato nemovitost to pravé pro Vás. Neváhejte a domluvte si prohlídku s makléřem.