Prodej stavebního pozemku 1587 m2 v obci Prasek

Adresa: Prasek, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Pozemky
Nemovitost: Bydlení |
Stavba:
Stav:
Cena: 3 250 000 Kč
Poznámka k ceně:

Ve výhradním zastoupení vám nabízím ke koupi stavební pozemek, na kterém je postaven starší rodinný dům. Rodinný dům je vzhledem ke svému stáří a technickému stavu určen buď k demolici nebo k rekreačnímu využití.
Stavební pozemek má obdélníkový půdorys, který tvoří 4 na sebe navazující parcely. S celkovou plochou 1587 m2 a s možností 40% zastavitelnosti pozemku se nabízí možnost výstavby dostatečně velkého rodinného domu. Na pozemku je územním plánem povolena stavba s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím do výše okolní zástavby. Na pozemku a ve stávající nemovitosti je zaveden plyn, elektřina a voda, dům je také napojen na veřejnou kanalizaci. Na pozemku je kopaná studna o hloubce 10 m, test kvality vody není doložen.

Obec Prasek má přes šest set obyvatel, kterým poskytuje dostatečné zázemí občanské vybavenosti. V obci je základní i mateřská škola, restaurace, prodejna potravin, fotbalové hřiště místního klubu, tenisový a volejbalový kurt. Další možnosti občanské vybavenosti, společenského a sportovního využití zajišťuje nedaleký Nový Bydžov, s kterým je obec ve spojení pravidelnými autobusovými linkami.