prodej statku po většinové rekonstrukci, pozemek 3,5ha

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Kačice, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Zemědělská usedlost | 1.200 m²
Stavba: Kamenná
Stav: Po rekonstrukci
Cena: 50 000 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme vám ke koupi zrenovovaný statek s navazujícími pozemky o celkové výměře 3,5 ha, umístěný v centru historické obce ve Středočeském kraji. Nedaleko nájezd na dálnici, v dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Statek je původně středověký hospodářský dvůr, většinově zrenovovaný a zrekonstruovaný. Jsou zde 2 obytné dvoupodlažní budovy, dvojgaráž, stáje a velká stodola (přebudovaná na krytý bazén se zázemím a posilovnou). Budovy jsou situované kolem centrálního dvora se zahradou a s kamennou bránou. Poslední budova areálu je uvedená do stavu hrubé stavby a má připravenou studii na vybudování 9ti ložnic/apartmánů. 1250m2 podlahové plochy celkem. Zahradní terasa a zahrada – pastvina, na kterou navazují další pozemky obdělávané jako pole. Sofistikovaný systém topení (LTO), je možné rozšířit o TČ, solární panely. 2 studny, obecní vodovod, ČOV, kanalizace, parkování pro 15 vozů.

Součástí prodeje je i navazující stavební pozemek (8521m2) vhodný k výstavbě vybavenosti, nebo bydlení; prakticky se jedná o sousedící hospodářský dvůr. V této části se nachází budova ve stavu hrubé stavby, s projektem na penzion (11 apartmánů). Dále jsou zde 2 budovy původních stodol, dvůr a ovocný sad. Podlahová plocha všech budov v této části může dosáhnout cca 3500m2.

Poslední část areálu (1,42ha) je tvořená rozvojovými pozemky (nyní pole, pastviny), na kterých bude moci být po změně územního plánu realizovaná také zástavba až 3500m2 podlahové plochy.
Velmi klidné bydlení, příroda, vynikající sportovní a relaxační zázemí, soukromí.
Poloha uvedená pouze orientačně a fotky jsou pouze tematicky podobné s originální nemovitostí. Rádi vám poskytneme kompletní informace.