Prodej rodinného domu v projektu DOLCE VITA Mladá Boleslav

Adresa: Mladá Boleslav, , Bezděčínská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 140 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 12 887 907 Kč
Poznámka k ceně:

Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu rodinného domu o dispozici 5+kk a velikosti 140,72 m2 + terasa 33,26 m2. Celková plocha pozemku je 369 m2, zastavěná plocha je 128,38 m2. Stavba developerského projektu byla zahájená.

Moderní domy DOLCE VITA Mladá Boleslav jsou navrženy pro komfortní a současně udržitelné bydlení v budoucnosti. Nízká energetická náročnost a současně vysoký standard vybavení naplní představy i náročných zákazníků. Standard zahrnuje kvalitní okna, podlahové vytápění, vinylové podlahy, značkové zařizovací předměty v koupelnách, kvalitní interiérové dveře, přípravu na FVE, wallbox, bazén a další. Domy jsou obloženy kvalitním modřínovým dřevem.

Standard:

Součástí vybavení je tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, kvalitní okna, příprava na inteligentní ovládání domácnosti, podlahy, italské dveře Pivato, fasádní obklad z modřínu a nejen to. V sekci detail naleznete kompletní seznam vybavení. Myslíme na budoucnost, proto standard zahrnuje přípravu na fotovoltaickou elektrárnu a bateriové úložiště, wallbox ap.

Lokalita:

Chrást nebo jak říkají místní Sahara je fajn místo pro život nejen pro zájemce z Mladé Boleslavi a okolí. Svůj domov zde pohodlně najdou i Ti co aktuálně žijí v Praze a rádi by si dopřáli komfortní bydlení v moderním rodinném domě se zahradou a přitom bez velkých nároků na údržbu. Pár minut Vás dělí od centra města, do Prahy na Černý most je cesta méně než 30 minut. To zvládnete i elektromobilem bez nutnosti dobíjet. A pak už je jen na Vás, zda šlápnete do pedálů nebo nazujete tenisky a vyrazíte třeba na místní dominantu Chlum.