Prodej rodinného domu k rekreaci 4+1/G/S/B – 120m2 + 287m2 pozemek – Kamenný Přívoz- Hostěradice

Adresa: Kamenný Přívoz, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 120 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Dobrý
Cena: 5 150 000 Kč
Poznámka k ceně:

Obec Kamenný Přívoz v okrese Praha-západ je známou rekreační oblastí, kterou dělí na dvě části řeka Sázava a kterou také prochází železniční trať pod ještě známějším označením „Posázavský pacifik.“
Malebnost a romantiku tohoto místa si teď můžete užívat sami z vlastního domu, který Vám nabízím k prodeji. Konkrétně se tak jedná o lokalitu Hostěradice, kde se nachází třípodlažní rodinný dům s dispozicí 4+1 a užitnou plochou 142m2 s vlastní garáží a terasou, který je určený primárně k rekreaci, stejně jako je možné jej užívat k celoročnímu bydlení. Založená zahrada s okrasnými keři a vzrostlými stromy nabízí 17m2 velký bazén, udírnu, ale třeba i jezírko s rybami a celá je o velikosti 271m2.
V přízemí domu, který byl doposud užíván a průběžně udržován, se nachází obývací pokoj s krbem a balkonem, samostatná kuchyň a koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou. Po dřevěných schodech se dostanete do 1. patra, kde jsou tři samostatné pokoje a druhá koupelna tentokrát se sprchovým koutem a toaletou. Jeden z pokojů má také balkon s výhledem do všudypřítomné zeleně. V suterénu domu je již zmiňovaná garáž a technické zázemí. Před vstupem do domu je příjemná zastřešená terasa, kde si můžete vychutnávat chvíle klidu a odpočinku.
V domě jsou položeny koberce, PVC a dále je použita keramická dlažba. Na pozemku je vlastní studna a jímka, topení elektrické nebo kotlem na tuhá paliva, případně krbem. Okna domu jsou plastová. U domu je vedené číslo evidenční, avšak je zde bezproblémová možnost nahlášení trvalého bydliště.
Hlavní devizou nemovitosti je bezesporu lokalita v blízkosti Prahy, její dobrá dostupnost a zároveň těsné sousedství lesů a nedaleké řeky Sázavy. V případě Vašeho zájmu, prosím, kontaktujte makléřku.