Prodej rodinného domu k rekonstrukci 76 m2, Smilovice – REKONSTRUKCE V CENĚ

Makléř: Anna Motyčková
Adresa: Smilovice, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 76 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Před rekonstrukcí
Cena: info v RK
Poznámka k ceně:

Hledáte útočiště klidu a odpočinku? Místo, kde zeleň a příroda jsou vašimi sousedy, ale přesto je cesta do Mladé Boleslavi nebo Prahy hračkou? Máme pro vás skvělou nabídku – rodinný dům 4+kk o rozloze 76 m2 v malebných Smilovicích.

Tento dům, umístěný na okraji obce, představuje oázu klidu a soukromí, daleko od ruchu hlavních silnic. Dům je připraven s přivedenou elektřinou a vlastní studnou na pozemku. Připojení ke kanalizaci a obecní vodě je samozřejmostí.

Stav domu sice vyžaduje rekonstrukci, ale nemusíte se tím trápit. Prodáváme totiž nejen nemovitost, ale zároveň vám nabízíme kompletní renovaci domu již zahrnutou v prodejní ceně. Takže se o ni postaráme za vás. Součástí nabídky je rovněž pozemek o rozloze 530 m2.

V rámci nového dotačního programu Ministerstva životního prostředí vám můžeme být nápomocni s získáním finanční dotace „Oprav dům po babičce“ (https://www.mzp.cz/cz/news_20230717-Oprav-dum-pobabicce-nabidne-zalohove-vice-nez-milion-korun-a-moznost-vyhodnehouveru-na-komplexni-rekonstrukce-starsich-rodinnych-domu) na zlepšení energetické bilance domu, například změnu topného systému, fotovoltaiky, zateplení a další.

Pokud jde o veškeré občanské vybavení, vše potřebné naleznete ve vzdálenosti asi 30 minut jízdy autem v Mladé Boleslavi. Ale i v obci Smilovice máte k dispozici smíšený obchod, hospodu, truhlářství a další služby.

Neváhejte a zajistěte si prohlídku tohoto útulného domova ještě dnes. Těším se na vaši návštěvu.