Prodej rodinného domu 87 m2 se zahradou 1500 m2 v obci Prasek

Prodáno

Adresa: Prasek, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 87 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Před rekonstrukcí
Cena: 2 990 000 Kč
Poznámka k ceně:

Ve výhradním zastoupení vám nabízím ke koupi starší rodinný dům na krásném pozemku v obci Prasek, vzdálené 3 minuty jízdy z Nového Bydžova. Rodinný dům je vzhledem ke svému stáří a technickému stavu určen buď k rozsáhlé rekonstrukci nebo k rekreačnímu využití.
Nemovitost je situována v přední části obdélníkového stavebního pozemku, který tvoří 4 na sebe navazující parcely. S celkovou plochou 1587 m2 a s možností 40% zastavitelnosti pozemku se nabízí možnost výstavby dostatečně velkého rodinného domu. Na pozemku je územním plánem povolena výstavba rodinného domu s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím do výše okolní zástavby.
Do nemovitosti je zaveden plyn, elektřina a voda, dům je také napojen na veřejnou kanalizaci. Na pozemku je kopaná studna o hloubce 10 m, test kvality vody není doložen.

Obec Prasek má přes šest set obyvatel, kterým poskytuje dostatečné zázemí občanské vybavenosti. V obci je základní i mateřská škola, restaurace, prodejna potravin, fotbalové hřiště místního klubu, tenisový a volejbalový kurt. Další možnosti občanské vybavenosti, společenského a sportovního využití zajišťuje nedaleký Nový Bydžov, s kterým je obec ve spojení pravidelnými autobusovými linkami.