Prodej Rodinného domu 315 m2, pozemek 1364m2 – Kralupy nad Vltavou

Adresa: Kralupy nad Vltavou, , U Studánky
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 314 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 22 990 000 Kč
Poznámka k ceně:

Exkluzivně Vám nabízíme velmi ojedinělou nemovitost. Zajímavá vila o dispozici 7+1 o výměře 315 m2 s garáží pro dvě auta a bazénem. Dům obklopuje pohádková, rozsáhle členitá zahrada s fontánami o výměře 1118 m2, sochami a jezírkem s rybami. Velkou přidanou hodnotou této nemovitosti je její umístění s krásným výhledem do zeleně, okolí a naprosté soukromí. Dům je umístěn v klidné části obce Mikovice / Kralupy nad Vltavou. Hlavní dominantou je i zapuštěný vyhřívaný bazén o rozměrech 12 x 3,6 m a hloubce 1,5 m s mořskou vodou. Další výhodou je výborná dostupnost do Prahy po dálnici D8 (17 km) nebo po silnici 240 na Prahu 6 (21km).

Dispoziční řešení domu: přízemí – při vstupu do haly Vás ohromí velké zlaté zrcadlo s velkoformátovou černobílou mramorovou dlažbou a proskleným vstupem na terasu o výměře 24 m2. Prostorná kuchyň s pracovním a úložným ostrůvkem uprostřed, se zabudovanými moderními spotřebiči včetně americké lednice a profesionálního kávovaru, je dělaná na zakázku. Hlavní dominantou vstupu do obývacího pokoje jsou antické sloupy, dubové parkety a schodiště z masivního dřeva. Součástí obývacího pokoje je relaxační zóna se zabudovaným designovým krbem, pohovkou, křeslem a arkýřovým výhledem na bazén a zeleň. Ve většině místností domu jsou zavěšeny křišťálové lustry. V patře se nachází dvě ložnice, kde hlavní je s balkónem, a samostatná šatna Walk-In vyrobená na zakázku. Následně další místnost, jež je nyní využívaná jako pracovna. V zámecky inspirované koupelně je zapuštěna vana, dvě umyvadla, sprchový kout a toaleta s bidetovou sprchou. Druhá koupelna s rohovou vanou se nachází v přízemí, taktéž samostatná toaleta. V suterénu vily se nachází technická místnost s tepelným čerpadlem, záložním kotlem a boilerem, prádelna s pračkou a sušičkou, taktéž místnost, kde je možné vybudovat saunu nebo fitness, nyní je zde umístěno solárium.

Do rezidence můžete vjet hlavní branou, která je na el.ovládání, druhá manuální je umístěna na protilehlé straně pozemku. Samostatně stojící garáž je pro dvě auta, další vozy mohou stát na pozemku. Na rozlehlé zahradě je zbudovaný velkorysý zděný altán, určen pro grilování a posezení s rodinou či přáteli. Bazén je obložen dřevěnou terasou, strojovna je vyhloubena u bazénu. Zahrada je osázena jehličnany, tújemi, vistárií a vinnou revou, je to balzám na duši.

Technické parametry: Dům má vlastní vrtanou studnu o hloubce 60 m, úpravnu vody s trojfiltrem a solankou. Jsou zde 3 klimatizační jednotky, z čehož dvě jsou v obou ložnicích. Topení a ohřev vody je řešen novým tepelným čerpadlem, jež má zabudovaný boiler na 260l, kotel na tuhá paliva je po revizi. V hlavní ložnici stojí čistička vzduchu a v oknech el. zatemňující rolety. V místnostech a horní chodbě jsou položeny nové dubové dvouvrstvé parkety, v kuchyni a v suterénu je vinil motiv dřeva, v koupelnách je položena dlažba a hlavní ložnice nabízí masivní dubové kazety.

V případě Vašeho zájmu o prohlídku Vás ráda domem provedu. Neváhejte mě kontaktovat.