prodej, rodinné domy, novostavba rodinný dům 4+1s garáží, 220m2 užitné plochy, Jesenice, pozemek celkem 824m2

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Jesenice, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 220 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 20 000 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme vám ke koupi novostavbu rodinného domu s dispozicí 4+1 s garáží. Dům je vystavěný v klidné části vilové čtvrti v obci Jesenice. V domě je v přízemí garáž, technická místnost s kotelnou a centrálním vysavačem, která slouží také jako prádelna. Při vstupu do domu navazuje na vstupní prostor první šatna. V přízemí dále najdete pracovnu a hostinské wc. Pracovna může sloužit také jako další ložnice. Obývací pokoj má vstup na zahradu, navazuje na plně vybavenou kuchyňskou část s kuchyňskou linkou.
V patře najdete dvě rozlehlé ložnice, každá s vlastní koupelnou a s vlastní šatnou.
V přízemí jsou vytápěné podlahy, v patře jsou umístěné radiátory.
Udržovaná zahrada nabízí také zahradní altán, je zde dostatnečný prostor na vybudování bazénu.
Dům je vystavěný z 300mm keramických tvárnic POROTHERM a zateplený kontaktním zateplovacím fasádním systémem (100mm); včetně vnitřní vápenocementové omítky (15mm) je síla zdí 425mm. Komínový systém SCHIENDLE, je možné dodat krbová kamna (osazen je krb z mramorového masivu). V případě potřeby nabízí dispozice druhého podlaží podmínky pro zhotovení třetí ložnice.
V domě jsou bezpečnostní čidla a alarm, jsou zde masivní dřevěné zárubně a dveře, do domu je zavedený plyn, el.energie, voda i odpad. Zastavěná plocha domu je 150m2, plocha pozemku celkem je 824m2. Dům je pečlivě udržovaný a opečovávaný, včetně zahradních a venkovních úprav.
Z domu je výborné spojení na Pražský okruh, na D1 i do Prahy, nebo také výjezd směr Benešovsko; lokalita je velmi vhodná mimo jiné ke sportovním a volnočasovým aktivitám nejen z důvodu blízkosti Průhonického parku. Doporučujeme prohlídku.
Pro další informace neváhejte kontaktovat makléře.