Prodej RD 6+1, už. pl. 215 m2, pozemek 939 m2, Trubská u Berouna

Makléř: Karel Hubáček
Adresa: Trubská, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 215 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 14 600 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabídka rodinného domu o velikosti 6+1 v krásné přírodní lokalitě v obci Trubská. Dům z roku 2007 se nachází v klidné zástavbě rodinných domů, 7km od Berouna a je vhodný pro toho, kdo má rád přírodu a zároveň chce být v blízkosti města. To co Vás učaruje a zaujme při vstupu do domu je krásný výhled, který budete mít jak z obývacího pokoje, tak z kuchyně. Vnitřní dispozice domu je rozdělena do třech podlaží. V patře je samostatná ložnice, dva dětské pokoje a koupelna s rohovou vanou a toaletou. V přízemí domu je již zmíněný velký obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyní, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou a zádveří navazující na předsíň se schodištěm do patra a suterénu. V suterénu domu jsou dvě samostatné místnosti, které jsou v současné době využívaný jako domácí tréninková místnost na hokej a útulná vinárna. Zároveň je zde technické zázemí a další velká místnost užívaná jako prádelna. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění zajišťuje ústřední topení napojené na elektrokotel umístěný v technické místnosti, ale díky krbu s teplovodní krbovou vložkou, lze celý dům vytápět dřevem a tím regulovat náklady na vytápění. Parkování je na vlastním pozemku na krytém parkovacím místě pro 2 vozy. Před domem je další prostor vyhrazený pro parkování.
Ten, kdo si touží po práci odpočinout v bazénu nebo si jen v klidu posedět na terase a vychutnávat si ničím nerušený výhled do přírody si přijde jistě na své na krásně upravené zahradě s výměrou 864 m2.
Veškerá občanská vybavenost je v Králově Dvoře 3,8 km nebo v Berouně 7 km vzdálených od domu. Rádi Vám poskytneme více informací.