Prodej pozemku o výměře 603 m2 se stavebním projektem, v obci Mnichovice, okres Benešov

Makléř: Anna Motyčková
Adresa: Mnichovice, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Pozemky
Nemovitost: Bydlení |
Stavba:
Stav:
Cena: info v RK
Poznámka k ceně:

S potěšením Vám představuji jedinečnou nabídku prodeje stavebního pozemku o rozloze 603 m2, který se nachází v malebné obci Mnichovice v okrese Benešov. Pozemek je charakterizován mírným svahem a uliční šířkou zhruba 71 m, což zajišťuje dostatečné soukromí a prostor pro vaše stavební plány.

K tomuto pozemku je připravena stavební studie pro výstavbu dvojdomu nebo rodinného domu, takže můžete začít stavět prakticky ihned. Co se týče inženýrských sítí, je zajištěn přípojkou elektrické energie od dodavatele ČEZ a v případě vody vám nabízíme možnost vybudování vlastní studny.

Tento pozemek je umístěn v tiché části obce, v blízkosti nové zástavby. Mnichovice jsou vzdáleny pouhých 13 km od města Vlašim, což je jen 10 minut jízdy autem.

V obci naleznete kompletní občanskou vybavenost, včetně obchodů, restaurací, koupaliště, sportovních a dětských hřišť, tenisového kurtu a kulturního domu. Navíc, obcí vede oblíbená cyklostezka směřující až k hradu Český Šternberk a další turistické trasy.

Pokud toužíte po klidném bydlení obklopeném zelení s výbornou dostupností do Prahy, nebo hledáte bezpečné místo pro investici, tento pozemek by mohl být tím pravým pro vás. S radostí Vám zodpovím jakékoliv další otázky, které byste měli.