Prodej penthausu 5+kk/ T, S, 2G, 178,6 m2 – Rezidence Záhálka

Adresa: Praha, , Mezi vodami
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 5+kk | 40 m²
Stavba: Smíšená
Stav: Velmi dobrý
Cena: 26 230 000 Kč
Poznámka k ceně:

Máme pro Vás jedinečnou příležitost koupě bydlení, které bude dostavěno v průběhu roku 2024. Tato nemovitost je přímo stvořená proto, aby jste si život užívali a zároveň využívali plný potenciál lokality a komfortu dopravy, sportovních či volno časových aktivit s rodinou a přáteli.

Představujeme Vám bytový projekt Zahálka s prodávaným bytem o dispozici 5+kk s terasou o velikosti 36,2 m2, nadstandardním vybavením, oddělenými ložnicemi, dvěma koupelnami a 2 garážovými stání, nacházející se v lokalitě Praha – Modřany. Majitel si oproti původnímu návrhu upravil vnitřní dispozici tak, aby plně využil 178 m2 potenciálu užitné plochy, který podtrhne výjímečný výhled na krásu přírody ve spojení s pulzujícím městem s jihozápadní orientaci a výhledem na Vltavu.

Každá místnost poskytuje svému obyvateli 100% soukromí a životní prostor, který je potřebný pro růst potenciálu každého z Vás. Největší dominantou je nepochybně 37 m2 velký obývací pokoj, který spojuje kuchyňskou část s jídelní, to vše přístupné z velkorysé terasy. Hlavní ložnice disponuje vlastním šatním koutem a koupelnou se zapuštěným sprchovým koutem. Zbývající 3 pokoje mají k dispozici hlavní koupelnu, která díky své velikosti umožnila umístit jak vanu, tak sprchový kout. Pro ty z Vás, kteří hledají dostatek úložných prostor mohu uklidnit, každý pokoj má díky své velikosti prostor pro velkou a hlubokou vestavěnou skříň, tak i na chodbě je elegantně umístěna další skříň. Detaily o plánovaných použitých standardech obkladů, podlah, kuchyňské linky apod. budeme mít pro Vás připraveny.

Ve vnitřních bytových prostorech bude položena keramická dlažba ( vstupní předsíň, koupelna a toaleta) a dřevěná vícevrstvá podlaha ( ložnice, obývací pokoj a kuchyňský kout). Součástí bytu je i intercom s videokamerou. Vytápění bytu je řízené plynovou kotelnou umístěnou v domě. Vzduchotechnika je řešena systémem větrání s rekuperací.

Víme, že život není jen v bytě, ale i v jeho bezprostředním okolí domu naleznete kromě hřiště pro děti i hřiště zvířecí, amfiteátr, a dokonce komunitní zahradu a v ní hmyzí domek. Zahálku ocení lidé, kteří nechtějí být závislí na dopravě autem a vyhovují jim jiné flexibilní způsoby přesunu městem. Centrum Prahy je od Zahálky vzdáleno pouhých 15 minut vyhlídkové jízdy na kole podél toku Vltavy, golfové hřiště, Stezka Marina a tramvaj jede každých 5 minut. To je jen krátký výčet všech výhod. Nejlépe uděláte, když se přijdete osobně podívat. Kontaktujte realitního makléře.

Informace o projektu Zahálka naleznete zde:
https://www.mojezahalka.cz/o-projektu