Prodej Penthausu 5+kk/4G, 191 m2 + 394 m2 terasa – Top Rezidence Pomezí – Praha 5

Prodáno

Adresa: Praha, Praha 5, Lerausova
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 5+kk | 191 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 43 200 000 Kč
Poznámka k ceně:

Exkluzivně Vám nabízíme luxusní střešní penthaus o dispozici 5+kk s možností instalace privátního wellness, o výměře 191m2, který se nachází na 4. a 5. nadzemním podlaží Top rezidence Pomezí s rozsáhlou terasou o výměře 394 m2. Nemovitosti se nachází v klidné luxusní rezidenční zóně téměř na vrcholu kopce Vidoule. Dominantou této nemovitosti je překrásný výhled na panorama Prahy včetně Pražského hradu a výhled do zeleně parku Košíře-Motol.
K bytu náleží 2 garážová stání a sklepní koje o výměře 57 m2 (sklepní koji je možno rozdělit na sklep a další 2 garážová stání s vlastními vraty).
Dispoziční řešení bytu: 4NP je řešeno jako obytné. Je v něm 1 master ložnice s vlastní šatnou a master koupelnou a velkou terasou, dále vstupní hala, technická místnost a 3 prostorné obytné pokoje s vlastní terasou (každý pokoj) a 2 koupelnami. 5NP je řešeno jako společenské. Je v něm velký obývací prostor s kuchyní, krbem a terasou po celém obvodu patra s výhledy na panorama Prahy a les. V tomto patře se také nachází samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
Byt je vybaven následujícími technologiemi: centrální spínání (odchodové tlačítko), inteligentní ovládání (osvětlení, topení, větrání, chlazení, stínění), podlahové topení, větrání s rekuperací, klimatizace, wifi.
K bytu náleží 5 soukromých teras na dvou podlažích s dřevěnou podlahou, travnatou plochou a kompletním osázením. Část teras je zastíněna pergolou. Součástí teras je příprava na whirpool a saunu (obojí může být realizováno jako součást bytu nad rámec ceny).
Součástí bytu je toto vybavení: luxusní dřevěné podlahy, velkoformátová keramická dlažba v koupelnách, dveře se skrytými panty se světlou výškou 2,2m, masivní dřevěná okna s izolačním trojsklem, vnější žaluzie, vnitřní stínění (kolejnice, záclony) a kompletně zařízené koupelny.
Byt bude postupně zařízen luxusním interiérem na míru v tomto rozsahu: kompletní osvětlení včetně designových svítidel značek Vibia, Flua. Vybavení vstupní haly a master šatny. Dále kuchyňská a obývací sestava včetně kamenné pracovní desky a spotřebičů Gaggenau, Liebherr (side by side lednice, trouba, myčka, mw / parní trouba, odsavač, vinotéka), krb včetně obložení. Nad rámec pevného vybavení může být součástí bytu následující mobiliář (s tímto vybavením je byt připraven k okamžitému nastěhování): postel včetně roštu a luxusní matrace, noční stolky, sedací souprava, křeslo, jídelní stůl, židle, designové kusové koberce, komody, zahradní nábytek, sauna, vířivka, doplňky.
Interiér na míru a mobiliář bude k ceně bytu připočten, v závislosti na rozsahu a dohodě s kupujícím.
Finální rozsah a design vybavení je možno ovlivnit. Vlastník nemovitosti je specializovanou firmou, která návrh a realizaci vybavení zajišťuje. Tento projekt je TOP vítězem mezi realitními projekty pro rok 2019 i 2020. Finální design vybavení ovlivnit dle Vašich přání a potřeb. Tuto nabídku může využít i společnost a uplatnit odpočet DPH.
V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím makléřku.