Prodej novostavby rodinného domu, 123m2, 2 nadzemní podlaží, 1x parking, zahrada 400m2.

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Vykáň, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 123 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 8 790 000 Kč
Poznámka k ceně: DPH se neaplikuje.

Výrazná sleva do konce května 2022.
Nabízíme vám ke koupi novostavbu rodinného domu o výměře 123m2, s dispozicí 4kk ve dvou nadzemních podlaží. K jednotce patří pozemek o výměře 400m2 a dvě parkovací stání. Standardy jsou včetně podlah, zařizovacích předmětů v koupelně, příprava na kuchyňskou linku. Jednotka bude kolaudovaná v květnu tohoto roku. Podlahové horkovodní topení, elektrický kotel a bojler, příprava na krb. Klimatizační jednotka Samsung. Energetická náročnost lepší C.
Tato jednotka je krajní, navazují na ní ještě další dvě jednotky. DPH se neaplikuje.
Projekt rodinného domu Vykáň u Prahy je moderní a klidné bydlení se skvělou dostupností do Prahy. A to jak autem, tak hromadnou dopravou. Kombinace plnohodnotného bydlení venkovského charakteru s Prahou “za rohem” splní váš sen o klidném rodinném životě bez velkých kompromisů.
K dispozici jsou 3 samostatné jednotky, každá z nich disponuje obytnou plochou 123 m2, parkovacím stáním a pozemkem o velikosti cca 400 m2 pro krajní jednotky, 200 m2 pro prostřední jednotku.
Dispoziční řešení 4+kk nabízí prostorné pokoje s velkorysými výhledy na jižní straně, sever je ohraničen Týnickým potokem. Naší specialitkou jsou pak velké koupelny s obrovskými okny.
Moderní a svěží architektura rodinného domu klade důraz zejména na maximální využití obytné plochy. Každá z bytových jednotek má řešený dostatek prostoru pro bydlení, skladové prostory, vlastní zahradu i vyhrazená parkovací místa. Pro ostatní informace volejte makléře.