Prodej mezonetovetového bytu s terasou Letná – 4+kk- 175 m2

Makléř: Radka Vajo
Adresa: Praha, Praha 7, Čechova
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 4+kk | 175 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 19 900 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme k prodeji prostorný podkrovní byt 4+kk o celkové ploše 175 m2 včetně balkónu, který se nachází v atraktivní lokalitě v ulici Jana Zajíce, v činžovním domě s výtahem. Tento dvoupatrový byt s balkónem nabízí komfortní bydlení pro rodinu či jednotlivce, kteří hledají dostatek prostoru.

Dispozice bytu zahrnuje otevřený obývací prostor s kuchyňským koutem, který je ideálním místem pro společné chvíle s rodinou a přáteli. Součástí bytu jsou tři ložnice, z nichž jedna je průchozí a nachází se ve spodním patře. Pokoj může sloužit jako pracovna či dětský pokoj. V druhém patře jsou dvě ložnice, do kterých se vchází po samostatných schodištích. Dvě koupelny, jedna přístupná z předsíně a druhá soukromá koupelna přiléhající k jedné z ložnic, zajišťují dostatečné pohodlí pro všechny obyvatele.

Lokalita nabízí výbornou občanskou vybavenost s množstvím obchodů, restaurací, kaváren, bister, škol a kulturních zařízení. V blízkosti se nachází zelené plochy a parky, které jsou ideální pro relaxaci a volnočasové aktivity. Nemovitost se nachází pouhých pár metrů od parku Stromovka, z druhé strany ulice se nacházejí Letenské sady. Dopravní spojení do centra města je rychlé a pohodlné, což ocení jak ti, kdo dojíždějí za prací, tak ti, kdo preferují živý městský ruch.

Pokud hledáte bydlení s charakterem a v oblíbené lokalitě, tento byt je pro vás tou správnou volbou. Kontaktujte nás pro více informací nebo domluvení prohlídky a přesvědčte se o kvalitách tohoto jedinečného bydlení na vlastní oči.