Prodej mezonetového bytu 3+1 v Holešovicích

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 7, Jateční
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+1 | 88 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 10 500 000 Kč
Poznámka k ceně:

Skvělá lokalita a výborný stav nemovitosti – byt s dispozicí 3+1 v Holešovicích ihned naproti Pražské tržnice, což je místo, které bude vzhledem k jeho plánované proměně zvyšovat hodnotu Vašeho majetku.
Byt vznikl formou půdní nástavby v roce 2002 a nachází se v 6. a 7. podlaží. Letos dostal nové dřevěné podlahy a štuky. Na přiložené 3D prohlídce si můžete projít jednotlivé místnosti a seznámit se detailně s dispozicí.
Pokud máte rádi světlo, oceníte jižní orientaci obýváku, jedné z ložnic a kuchyně. Unikátní jsou také výhledy, kterým nic nestojí v cestě…ani nikdy stát nebude, takže se vždy pokocháte pohledem na Vítkov nebo třeba Petřín.
Součástí vybavení bytu je kuchyňská linka na míru včetně spotřebičů, plynový kotel, klimatizace, šatna, velká vestavěná skříň a sklepní kóje v suterénu. Od společenství vlastníků je povolena dostavba terasy směrem do vnitrobloku. SVJ nemá dluhy a bytový dům prošel revitalizací, takže Vás nečekají žádná nemilá překvapení. Fond oprav je nízký. V domě je výtah a parkovat lze pohodlně na ulici nebo na parkovišti na tržnici.
Byt je výbornou investicí na pronájem, neboť je ideální na spolubydlení a nevyžaduje žádné velké počáteční investice.