prodej krásného bytu 2+kk, 57 m2, OV, po rekonstrukci, spodní Letná

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Praha, Praha 7,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 57 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 8 990 000 Kč
Poznámka k ceně:

Lokalita spodní Letné je oblíbeným místem k bydlení i podnikání, s řadou obchůdků, provozoven. Nabízíme vám ke koupi krásně zrenovovaný byt 2kk, o výměře 57m2, v osobním vlastnictví. Byt se nachází v pátém patře čiňžovního domu z minulého století. Dům je dobře udržovaný. Byt je světlý, umístěný v tichém prostředí. V obývací části bytu jsou položené vlysy – dřevěné parkety, jinde je dlažba. Designová kuchyňská linka je kompletně zařízená. Součástí prodeje je i kvalitní lednice, myčka, pračka a základní nábytek (jídelní stůl s židlemi, šatní skříň, gauč, postel, komoda). Okna jsou zrenovovaná. V koupelně je umístěná vana, je spojená s wc. Obývací pokoj je od ložnice oddělený rozlehlými zašupovacími dveřmi.
Do Stromovky i do Letenských sadů se dostanete během chvilky. TRAM je nedaleko od domu. Parkuje se na parkovacích zónách.
Zástavba této čtvrti je historicky oceňovaná a dlouhodobě s respektem doplnovaná o obchodní a nákupní jednotky, galerie, restaurace, kavárny či kluby. V budoucnu nedaleko vyroste nejmodernější čtvrť ve Střední Evropě (Bubny) se světovým unikátem – Pražskou filharmonií na břehu Vltavy. Na koupi bytu lze použít hypoteční úvěr, s jehož zajištěním vám rádi pomůžeme. Pro termín prohlídky kontaktujte makléře.