Prodej komerčního prostoru 340 m2, lokalita Praha 3 – Vinohrady

Makléř: Anna Motyčková
Adresa: Praha, Praha 3, Slezská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Komerční
Nemovitost: Ostatní | 340 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: info v RK
Poznámka k ceně:

V exkluzivním zastoupení majitele Vám k prodeji nabízíme lukrativní komerční prostory o velikosti 340 m2 v 1.PP. Originální a osobitý prostor klubového typu nacházející se v historickém domě U Jelena v srdci Královských Vinohrad disponuje velkým a malým sálem, šatnou, barem, dámskou a pánskou toaletou, zázemím pro zaměstnance s toaletou a sprchou, sklady a technickými místnostmi.
Kuchyň je vybavena a zkolaudována na studené pokrmy.
Hlavní vstup do prostoru je z ulice Slezská, zadní (zaměstnanecký) vchod je z vnitřní části domu z ulice Nitranská.
Celý prostor je nadstandardně vybaven, kompletně sanován a izolován od zemní vlhkosti. Za zmínku stojí dvojité podlahy, posílená statika, kvalitní klimatizace, anglické dvorky, předstěny do ulic Nitranská a Slezská.
Prostor je vybudován tak, aby se zde více než stoletá historie secesního domu z roku 1908 úzce propojila s potřebami dnešní moderní doby. Dům je součástí městské památkové zóny Vinohrad od roku 1908. Byly zde zachovány původní architektonické prvky na fasádě i v interiéru domu.
Secesní dům prošel v letech 2003 – 2018 kompletní rekonstrukcí, sdružení vlastníků je bez závazků a disponuje dostatečnými finančními rezervami do fondu oprav. Profesionální správa nemovitostí s aktuálními online informacemi zajišťuje relativně nízké provozní náklady.
Vinohrady jsou součástí historické části Prahy, a patří k nejvýznamnějším a zároveň k nejvyhledávanějším lokalitám na trhu nemovitostí.
Ceny nemovitostí, zde každoročně rostou a tento trend se předpokládá i do budoucna.
V docházkové vzdálenosti naleznete veškerou dopravní dostupnost. 2 minuty na metro, tramvaj nebo autobus.
Pokud tedy hledáte zajímavou investice s možností stálého růstu v jakékoli době. Je tato investiční příležitost to pravé pro Vás. Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.