Prodej domu na pozemku v malebných Hrusicích (1.113 m2)

Makléř: Anna Motyčková
Adresa: Hrusice, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Vila | 230 m²
Stavba: Panelová
Stav: Projekt
Cena: 12 000 000 Kč
Poznámka k ceně:

Budoucnost není jen na obzoru, my ji pro Vás přinášíme hned nyní. Proč se spokojit s tím, co je na trhu, když za pouhých 6 měsíců můžete vybudovat nemovitost přesně podle Vašich představ? Představujeme Vám exkluzivní možnost zakoupit moderní a vysoce energeticky úsporný dům v malebných Hrusicích.

Tyto domy jsou skvosty moderní architektury, kde světlo volně proudí skrz velkoryse zařízená okna. Jsou navrženy a postaveny z udržitelných materiálů, které disponují prvotřídní izolací a splňují normy NZEB. Ubytovací prostor od cca 150 m2 do 230 m2 je vybaven podlahovým vytápěním s tepelným čerpadlem, hliníkovými okny s vysoce kvalitními izolačními trojskly a fotovoltaikou.

V tomto projektu máte možnost výběru ze 4 variant domů, které můžeme přizpůsobit podle vašich přání a představ, například změnou tvaru oken. Každý dům je vybaven krytým místem pro parkování nebo garáží pro 1 až 2 auta.

Stěny, postavené z 10 cm ACP bloků s fasádním obkladem, který připomíná dřevo, dodávají domu estetický nádech. Nemovitosti jsou postaveny výhradně z pórobetonu, materiálu, který je až o 80% lehčí než tradiční beton, a který přináší řadu vlastností pro zvýšení komfortu bydlení. Pórobeton je například známý svými akustickými a tepelnými izolačními schopnostmi. V zimě udržuje teplejší atmosféru uvnitř domu, zatímco v létě vytváří příjemný pocit chladu.

Využití pórobetonu v kombinaci s podlahovým topením a zařízením pro rekuperaci tepla významně přispívá k nižším nákladům na elektřinu. Odhadované náklady na vytápění jsou až o 40% nižší v porovnání s tradičními domy.

Hrusice jsou nedaleko obcí Senohraby a Mirošovice, které poskytují kompletní veřejné služby. S rychlým přístupem do Prahy a na dálnici D1, pouze do 5 minut

Navíc Hrusice se mohou pyšnit tím, že jsou součástí mikroregionu Ladův kraj a jsou považovány za kulturní skvost. Okolí nabízí mnoho zajímavostí, jako je například Ondřejovská hvězdárna, hlavní observatoř Astronomického ústavu České republiky, nebo golfové hřiště Pyšely. Senohraby nabízí občanskou vybavenost včetně obchodů, restaurací a škol.
Nečekejte na budoucnost a prožijte jí s námi ještě dnes.
Pro více informací o tomto jedinečném projektu se neváhejte obrátit na naši makléřku.