Prodej, domu 5+kk, 239m2 – Praha – Třebonice

Makléř: Milan Břečka
Adresa: Praha, Praha 13, Nad Brůdkem
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 239 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 20 990 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízím Vám k prodeji rodinný moderní dům o dispozici 5+kk. Disponuje neprůchozími místnostmi, venkovními roletami pro regulaci světelnosti a celkovou užitnou plochou 239m2 rozdělenou do dvou podlaží. Dům se nachází v atraktivní lokalitě Praha – Třebonice, v ulici Nad Brůdkem. Pojďte si jej se mnou projít.

Předností domu jsou tři koupelny v kombinací vany a zapuštěného sprchového koutu a osvětlených podhledů, proto dům ocení zejména vícečlenná rodina. Dominantou celého bydlení je velkorysý obývací pokoj s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou do tvaru písmene U s indukční varnou deskou s vestavěnými spotřebiči. Jeho rozměr 36m2 jej právem činí srdcem Vašeho budoucího domova. Celý tento prostor je velice příjemný na čas zde strávený díky velkým oknům. Je prosvětlený a navíc propojuje interiér s venkovním posezením a zahradou. Vše jako na dlani pro příjemné bydlení. Podlahy celého subjektu jsou řešeny dřevěnými prkny. Je nezbytné zmínit i dostatečný přísun čerstvého vzduchu do každé místnosti díky rekuperační jednotce, která současně tento čerstvý vzduch i ohřívá.

Vrchní část domu je oddělena osvětleným schodištěm a naleznete zde dva dětské pokoje s centrální koupelnou a ložnici s vlastní koupelnou a šatnou.

Celý dům má příjemné podlahové vytápění, které je zde zajištěno tepelným čerpadlem. Venkovní rolety jsou elektricky ovládané. Dům umí ekologicky využít i dešťovou vodu, neboť na pozemku je umístěna právě nádrž na dešťovou vodu, kterou je možné využít pro závlahu zahrady. Vjezd na pozemek je zajištěn skrze elektricky ovládaná vrata, parkování počítá s místem pro 2 až 3 vozy. Další auta mohou parkovat před domem.

Závěrem bych Vám rád řekl, že se jedná o dvojdům, rozdělený na dvě části. Na pravé straně najdete 1. vymezenou jednotku s vlastním vstupem a vymezeným pozemkem se zahradou. Levá strana domu je rozdělena na dvě jednotky 3+kk a 4+kk obě s velikostí 119m2.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem. Pro více informací kontaktujte realitního makléře, který Vás rád domem provede.