Prodej domu 4+kk,81, zahrada 405m2,

Makléř: Milan Břečka
Adresa: Brandýsek, , Nad Vodojemem
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 81 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 10 100 000 Kč
Poznámka k ceně: Kompletní cena

Nahlédněte virtuální prohlídkou do jedinečně řešeného domu o dispozici 4+kk, 81m2 rozdělených do dvou pater s velkorysou, plnohodnotnou zahradou obklopující celý dum o celkové velikosti 405m2, ulice Nad Vodojemem. V této čtvrti se jedná o koncept samostatně stojících rodinných domů, , každý s vlastní zahradou. Nutno je zde zmínit vynikající sousedské vztahy, kde lidé vytvořili úžasně přátelskou komunitu, kterou člověk ocení až v běžném provozu.
Hlavní doménou této nemovitosti je velkorysá zahrada obklopující dům, ze které je možný vstup jak z obývacího pokoje tak z ložnice (případně pokoje pro hosty). Druhé patro je přístupné z centrálního schodiště, kde naleznete centrální koupelnu s rohovou vanou a společnou toaletou. Dva velkorysé a světlé pokoje s výhledem do zahrady přičemž jeden z nich má balkon 2.8 m2.
Celý byt má podlahové vytápění, které zajišťuje plynový kotel BAXI, který zároveň ohřívá vodu do 40l zásobníku. Kanalizace, obecní vodovod je samozřejmostí. Odhadované měsíční náklady jsou cca 4.500,-Kč. Dá se říci, že kupujete rodinný dům se zahradou za nižší pořizovací cenu než-li klasický samostatně stojící dům. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.