Prodej chalupy 134m2, pozemek 1329 m2, Pěnčín, Jizerské hory

Adresa: Pěnčín, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Chalupa | 134 m²
Stavba: Smíšená
Stav: Velmi dobrý
Cena: 6 900 000 Kč
Poznámka k ceně:

Už jste někdy snili o vlastní chalupě, kde byste si mohli užívat klidu a pohody uprostřed krásné přírody? Představte si probouzení za zpěvu ptáků, procházky v čerstvém horském vzduchu a večery strávené u krbu se svými nejbližšími. To vše může být realitou s Prodej Chalupy Pěnčín!
Naše útulná chalupa se nachází v malebných Jizerských horách, kde máte možnost objevovat krásy české přírody a podnikat nezapomenutelné výlety. A co je na tomto místě ještě lepší? Chalupa je situována nedaleko bio farmy, kde si můžete zakoupit čerstvé produkty přímo od místních zemědělců.
Navíc, pokud toužíte po kulturním zážitku nebo nákupním ruchu, do Prahy dorazíte za pouhou hodinku autem. Prodej Chalupy Pěnčín nabízí prostorný 4+1 interiér s novými okny a podsklepením, který poskytuje dostatek místa pro celou rodinu i vaše hosty. Krb s vyměníkem je napojen na elektrokotel na dálkové ovládání. Je zde kopaná studna 3m.
Představte si, jak by vypadaly vaše víkendy a dovolené strávené v této chalupě. Ráno si dáte čerstvou snídani z bio farmy a pak vyrazíte na procházku po okolních lesích či loukách. Děti se budou radovat z nových kamarádů a nekonečných možností pro hraní venku.
Večer si můžete uvařit lahodnou večeři v plně vybavené kuchyni a posedět s rodinou u krbu, přičemž se budete těšit na další den plný dobrodružství. A to všechno bez stresu z ruchu velkoměsta.“
„Nečekejte ani minutu déle! Získejte svůj kousek ráje uprostřed Jizerských hor ještě dnes. Kontaktujte nás pro více informací o Prodeji Chalupy Pěnčín a zarezervujte si prohlídku tohoto úžasného místa.
Přidejte se k ostatním šťastným majitelům chalup, kteří již objevili kouzlo života v souladu s přírodou. Těšíme se na setkání s vámi a ukázání vám, co všechno Prodej Chalupy Pěnčín nabízí!“