Prodej byu 2+kk, Praha 1- Staré město

Adresa: Praha, Praha 1, Rybná
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 44 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Dobrý
Cena: 5 720 000 Kč
Poznámka k ceně:

Pokud hledáte luxusní a romantické bydlení v srdci Prahy, nebo investiční příležitost, neváhejte se podívat. Nabízíme Vám k prodeji nově zrekonstruovaný byt 2+kk o celkové výměře 44 m2, jen několik kroků od Týnského chrámu a Staroměstského náměstí – ulice Rybná, Praha 1 – Staré Město.
Byt je z užitkového hlediska plnohodnotný a prodává se jako podíl.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí, včetně rozvodů, nových podlah, štukové omítky, má podlahové topení.
Vstupními dveřmi vejdete do menšího vstupního prostoru, který prochází do krásného obývacího pokoje s designovým nábytkem, dřevěnou podlahou a kuchyňskou linkou, která je zařízená a vybavená spotřebiči. Prostor bytu je otevřen a schodištěm propojen do ložnice v podkroví. V dolní části bytu je vstup do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Byt je je připraven k okamžitému nastěhování či pronájmu.
Ulice Rybná je klidná romantická ulice vedoucí z Haštalského náměstí do Celetné ulice, kterou se dostanete na Staroměstské náměstí. Okolí nabízí nespočet vynikajících restaurací, barů a kaváren. Za nákupy se můžete vydat do Paládia na Náměstí Republiky. Zde se nachází stanice metra B a několik tramvají se zde rozjíždí různými směry.

V nabídce jsou další čtyři byty různých velikostí.
Ráda Vás osobně provedu a těším se, až se tu společně potkáme.