Prodej, Byty 3+kk, 61m2 – Český Brod – Liblice

Prodáno

Makléř:
Adresa: Český Brod, , Cukrovarská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 65 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Po rekonstrukci
Cena: 3 622 000 Kč
Poznámka k ceně: kompletní cena vč. provize

Prodej kompletně zrekonstruovaného bytu o dispozici 3+kk s venkovním parkovacím stání (na vlastním pozemku), zahradou, kůlnou (za domem), venkovní terasou (před okny), a dvěma sklepy (cca 15m2) nacházející se na rozmezí města Český Brod a obce Liblice ulice Cukrovarská. Jedná se cihlovou stavbu, která prošla před 5lety rekonstrukcí střechy a výměny oken, cca do 4let bude stávající úvěr splacen a započne rekonstrukce vnější a vnitřní části budovy, jejíž případný vzhled můžete vidět na vizualizaci.

Bytová jednotka o velikosti 61m2 se dvěma průchozími místnostmi je umístěna v přízemí dvoupodlažního domu o dvanácti bytech s orientací na západní a východní stranu. Nemovitost prošla v roce 2018 rekonstrukcí včetně rozvodu plynu a přípravy na krbová kamna. Jedná se o velmi efektivně využitý prostor s množným úložných prostor, zároveň však dispozice umožňuje dostatek prostoru pro každého člena domácnosti. Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem Protherm (záruka 2roky).
Umístění domu je velmi strategické neboť máte blízko nájezd na dálnici směr D11 Praha – Hradec Králové. , vlaková zastávka Český Brod – pěšky cca 10min. Nedaleko domu je též cyklostezka. Veškerá občanská vybavenost se nachází pak Českém Brodě. Měsíční náklady na provoz bytu bez elektřiny a plynu činí: 1.554,-Kč včetně fondu oprav 858,-Kč
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.