Prodej, Byty 3+1, 67 m2 – Sokolov

Makléř: Radka Vajo
Adresa: Sokolov, , Marie Majerové
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+1 | 67 m²
Stavba: Panelová
Stav: Dobrý
Cena: 1 700 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 o ploše 67 m2, umístěný v prvním nadzemním podlaží tzn. v přízemí bytového domu s výtahem osmipatrové panelové stavby. Tato nemovitost se nachází v oblíbené obytné zóně, která je v těsné blízkosti přírody, ale zároveň nabízí kompletní občanskou vybavenost.

Byt má orientaci na východ a na západ, díky čemuž je zajištěno dostatečné množství denního světla. Interiér bytu je připraven k úpravám dle vašich představ. K dispozici jsou parkety, které jsou předurčené k renovaci, což představuje ideální příležitost k vytvoření prostoru dle vlastního vkusu.

Velmi příjemným bonusem je zděná koupelna, která prošla rekonstrukcí a je ve výborném stavu. Kuchyně je před rekonstrukcí a čeká na svého nového majitele, který ji promění podle svých představ.

Byt má k dispozici ústřední dálkové topení a je připojen na dálkový vodovod a plynovod. Co se týká odpadu, byt je připojen na veřejnou kanalizaci. K bytu náleží také prostorný sklep.

Poloha bytu je velmi výhodná, v blízkosti se nachází mateřské a základní školy, lékařské ordinace, řada obchodů a restaurací. Navíc je zde velmi dobrá dostupnost MHD, což usnadňuje cestování po městě.

Byt je v osobním vlastnictví a je volný ihned k nastěhování. Cena nemovitosti je 3+1, což odráží její skvělou polohu a potenciál pro rekonstrukci dle vlastních představ.

Tento byt je ideální pro rodiny s dětmi, páry, ale také pro investory hledající nemovitost s vysokým potenciálem zhodnocení. Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti k nákupu bytu svých snů. Pro více informací kontaktujte makléřku.