Prodej bytu s terasou 4+kk/2G 164 m2 Praha 9 Hrdlořezy

Makléř: Karel Hubáček
Adresa: Praha, Praha 9, Mezitraťová
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 4+kk | 164 m²
Stavba: Skeletová
Stav: Velmi dobrý
Cena: info v RK
Poznámka k ceně:

Dovolujeme si Vám nabídnout exkluzivní byt s terasou v lokalitě Praha 9 Hrdlořezy. Byt se nachází v uzavřeném areálu v rezidenčním projektu Azalea, který zajištuje komfortní bydlení.

Vnitřní dispozice bytu 4+kk je rozdělena do dvou podlaží. Vstupní hala, obývací pokoj se vstupem na jižně orientovanou terasu o velikosti 53 m2, koupelna, kuchyně, pokoj, šatna, to vše je na jednom podlaží. Po schodišti se dostaneme do patra, kde je otevřená galerie s krásným výhledem, koupelna s vanou a sprchovým koutem, ložnice, pokoj (ze kterého je šatna). Celý byt je koncipován tak, aby byl vzdušný, velmi světlý a vše je umocněno vysokými stropy.

K bytu náleží dvě parkovací stání v podzemních garáží přímo v domě. Projekt Azalea, architektonický klenot s 25 bytovými jednotkami nabízí klidné bydlení 7 km od centra Prahy s veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností autem i MHD.

V okolí naleznete sportovní areál (tenis, nohejbal, volejbal, hokejbal, basketball, malá kopaná a další). Pokud hledáte atraktivní nemovitost v klidném prostředí, a přesto v blízkosti centra Prahy tak neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.