Prodej, Bytu 4+kk, 123 m2, zahrada, 2x parkovací stání – Vykáň

Prodáno

Adresa: Vykáň, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 4+kk | 123 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 6 800 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme vám k prodeji novostavbu řadového domu o dispozici 4kk, 123 m2 ve dvou nadzemních podlažích se zahradou a parkovacím stáním pro 2 vozidla. Nemovitost je před dokončením, kdy si zájemce může zvolit provedení dokončovacích prací dle svých preferencí. Dům sestává v přízemí z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, technickou místností, WC, chodbou a komorou pod schodištěm. V 2. nadzemním podlaží je koupelna s WC, ložnice a dva pokoje.

Topení v bytě zajištěno podlahovým ústředním teplovodním topením napojeným na elektrický kotel a elektrický bojler na ohřev vody. Dále je zde klimatizační jednotka Samsung a příprava na krb či kamna v obývací místnosti.

Standardy pro dokončení interiéru jsou včetně, dveří se zárubněmi, kompletní elektroinstalací, zařizovacích předmětů v koupelně a odděleným WC a příprava na kuchyňskou linku. Konkrétní podrobnosti ohledně vybavení nemovitosti vám rád sdělím individuálně. Exteriér domu dokončen, dále budou provedeny terénní úpravy a zarovnání zahrady, oplocení, příjezdová cesta se zámkovou dlažbou a parkovací stání se zatravňovací dlažbou. Lze se domluvit i na prodeji nemovitosti ve stávajícím stavu s adekvátní úpravou kupní ceny.

Uvedená inzertní cena je za Jednotku B o dispozici 123 m2 se zahradou 120 m2. Jednotka A o dispozici 4kk 123 m2 se zahradou 284 m2 je s příplatkem 300 tisíc kč. Jednotka C o dispozici 4kk 123 m3 se zahradou 309 m2 (REZERVOVÁNO). Všechny výše zmíněné také spoluvlastní společný příjezd a parkovací plochu o výměře 392 m2.

Nízká energetická náročnost budovy, PENB C. Budova vystavěna v moderním stylu s maximálním využitím obytného prostoru s dobře řešenou dispozicí.

Dům se nachází v klidné části obce Vykáň, nabízí moderní bydlení s výbornou dopravní dostupností do Prahy. Nájezd na dálnici D11 pouhých 7 minut a pár kroků od domu autobusová zastávka. Kombinace plnohodnotného bydleni venkovského charakteru kousek za Prahou splňuje klidné bydlení bez velkých kompromisů.

V případě zájmu o doplňující informace či prohlídku nemovitosti mne neváhejte kdykoliv kontaktovat.