Prodej bytu 4+1 o velikosti 100 m2 + balkon – Nymburk

Prodáno

Makléř:
Adresa: Nymburk, , Dlabačova
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 4+1 | 100 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 5 900 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme nově zrekonstruovaný, světlý byt, který je situovaný v 5.NP cihlového bytového domu na levé straně řeky Labe v královském městě Nymburk. Mnozí z vás jistě ocení prostorné a moderní bydlení v bytové jednotce s velikostí 100 m2 a balkonem 3 m2 v klidné zástavbě rodinných a malých bytových domů. Dům se nachází v městské části Zálabí, blízko centra města a památných hradeb.
Byt tvoří velká obývací místnost včetně kuchyňské linky se spotřebiči a jídelním koutem, tři neprůchozí pokoje, předsíň, koupelna, toaleta, technická místnost a komora s policemi vhodná jako úložný prostor.
V koupelně je umístěna vana i sprchový kout, v kuchyni moderní kuchyňská linka na míru, taktéž pokoje jsou vybaveny vkusným nábytkem, jak lze vidět na fotografiích či videoprohlídce.
Ohřev teplé vody a vytápění bytu je vlastním plynovým kotlem umístěným v technické místnosti.
Okny z hlavní obytné místnosti a jedné z ložnic lze vidět západ slunce, druhé dva pokoje jsou orientovány na východ s výhledem do zeleně a klidného vnitrobloku.
K bytu náleží sklep o ploše 6 m2. Výhodou domu je sušárna, kolárna a dílna ve společných prostorech.
Nymburk nabízí veškerou občanskou vybavenost i dobrou dopravní dostupnost jak v rámci města (před domem zastávka BUS – Zálabí PVT), tak do Prahy či Hradce Králové. Využít lze pravidelné vlakové spojení či dálnici D11.
V přímé blízkosti domu najdete nejen sportovní středisko Tyršák, zimní stadión, atletický stadión, fotbalové hřiště, tenisové kurty, plavecký bazén se saunou, veslařský klub, ale i atraktivní Polabskou cyklostezku lemující břehy řeky Labe směřující do města Poděbrady. Nejvýznamnějším sportem je mistrovský basketbal.
V docházkové vzdálenosti se nachází obchodní dům Lidl, Kaufland, Pepco, místní řeznictví, pekařství i mléčný bar a mateřská škola. Přes řeku Labe vede most i nová pěší lávka k základní škole, gymnáziu, nemocnici a zdravotnickým zařízením. Na pravém břehu řeky Labe naleznete náměstí Přemyslovců s renesanční radnicí a morovým sloupem a Kostelní náměstí s gotickým kostelem svatého Jiljí.
S městem Nymburk je nerozlučně spojena tvorba spisovatele Bohumila Hrabala a Nymburský pivovar.
O kulturu se během celého roku postará Hálkovo divadlo a kino Sokol s letním scénou.
Zaujala Vás nabídka?
Neváhejte mě kontaktovat na sjednání osobní prohlídky.