prodej bytu 4+1, 100m2, 2x lodžie, rozlehlý sklep, Praha 6, Divoká Šárka, možnost 2garáže

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Praha, Praha 6, José Martího
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 4+1 | 99 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 13 499 000 Kč
Poznámka k ceně:

Udržovaný byt v cihlové stavbě ze 70.let min.století, umístěný v 1.podlaží, dostatečně vysoko nad zemí. Byt má dispozici 4+1. V bytě jsou dřevěné parketové podlahy, vana v koupelně, samostatné wc. Jsou zde dvě lodžie, obě mají bezpečnostní zasklení. V bytě je samostatná kuchyň, s plynovým sporákem, s malou komorou, navazující na lodžii.
V bytě jsou nová dřevěná okna, s vakuovými skly. První ložnice navazuje na vstupní chodbu, může být použitá také jako dvougenerační ložnice. Vedle první ložnice je umístěná menší z lodžií. Ve vstupní chodbě je také vestavěná skříň a dále rozlehlý prostor pro další vestavěný prostor, koupelna samostatné wc. Z chodby se jde do samostatné kuchyně. Na rozlehlý obývací pokoj navazují další dvě ložnice. Další zajímavostí bytu je rozlehlá prosklená stěna, vedoucí na zasklenou lodžii, také velké vstupní dveře z kuchyně. K bytu patří nadstandardně rozlehlá zděná sklepní koje, cca 7m2. Zálohové poplatky na služby pro SVJ 5330,- Kč/měsíc.
Možnost garáže.
Lokalita je výborně dostupná do centra, nebo na letiště, metro Veleslavín se nachází 500m od domu, TRAM, BUS nedaleko domu. U domu se dá dobře parkovat na rezidenční kartu Prahy 6.
V nedaleké vzdálenosti se nachází park Divoká Šárka, jezero Džbán vznikne zde inline dráha.
Doporučujeme prohlídku.