prodej bytu 3+1 ( 4+1), 155m2, balkon ve výstavbě, Praha – Staré Město, parking vedle domu

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Praha, , Rybná
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 4+1 | 155 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 35 000 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme vám ke koupi rozlehlý byt, umístěný v předposledním, šestém podlaží, novogotického domu v těsné blízkosti Dlouhé ulice, Staré Město, Praha 1. Fotografie jsou kombinace stávajícího stavu bytu a druhá polovina jsou vizualizace vzorového budoucího stavu po rekonstrukci a dostavbě balkonu. Byt je umístěný na jednom podlaží. Výměra bytu je 155m2. V současné době má byt dispozici 3+1, neprůchozí místnosti; je zde samostatná kuchyň, velký obývací pokoj, dvě ložnice, dvě koupelny a dvě toalety. Obě ložnice jsou nadstandardně rozlehlé.
Z kuchyně a obývacího pokoje jsou úchvatné výhledy na Týnský chrám, Pražský hrad, kostel sv. Jakuba, Petřín, a střechy Starého Města. Byt je vybaven tepelným čerpadlem vzduch-vzduch (topí i klimatizuje) a má k dispozici venkovní elektro nabíječku za běžnou dvou tarifní sazbu.
Součástí prodeje je také povolení na výstavbu balkonu (hrazeno SVJ), projekt na rekonstrukci bytu, který mimo jiné obnáší zvednutí stropů o 30cm, rozdělení velké pracovny na dvě ložnice, výstavbu úklidové komory, renovaci povrchů a zařízení, lodžiové okno a krb. Po dokončení renovace bude dispozice bytu neprůchozí 4+1/B; bude disponovat zvukově neprůzvučnými okny.
Byt je umístěný v reprezentativním domě, který je po nedávné většinové rekonstrukci, s menším výtahem. Je připravená renovace historických fazet a interiérů, na jejíž podobě se SVJ dohodlo s Národním památkovým ústavem.
V těsné blízkosti domu se nachází podzemní parking, lze přenechat parkovací stání za cca 2000,- / měsíc. V nejbližším okolí se nachází restaurace, kavárny, nákupní centrum Palladium i další veškerá vybavenost. Metro nebo tramvaj jsou v dochozí vzdálenosti pěti minut od domu. Velkou výhodou lokality je také nedaleké Masarykovo nádraží a bezproblémové nájezdy na výpadové komunikace. Doporučujeme prohlídku.