Prodej bytu 2+kk, 45 m2, Černokostelecká, Praha – Strašnice

Prodáno

Adresa: Praha, Praha 10, Černokostelecká
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 45 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 5 100 000 Kč
Poznámka k ceně:

Ve výhradním zastoupení vám nabízím ke koupi slunný a tichý byt 2+kk o velikosti 45 m2 v Černokostelecké ulici, ke kterému náleží také cca 5 m2 velká sklepní kóje v 1. podzemním podlaží.
V rámci rekonstrukcí domu i bytu byla kompletně vyměněna elektroinstalace, rozvody vody, plynu, odpady, původní okna byla vyměněna za plastová a vstup do bytu byl osazen bezpečnostními dveřmi. Na stropech jsou podhledy s osvětlením, podlahy jsou vinylové, v koupelně je keramická dlažba. Okna obou pokojů jsou orientována na jih s výhledem do společné zahrady za domem. Díky umístění ve 4. nadzemním podlaží domu a jižní orientaci je byt krásně světlý a neproniká do něj ruch z ulice. Vytápění je centrální a velkou výhodou vlastnictví této bytové jednotky jsou velmi nízké náklady na provoz. Společenství vlastníků jednotek hospodaří s výrazným přebytkem.
Dopravní dostupnost místa je vynikající. Přímo před domem je tramvajová i autobusová zastávka Limuzská. Stanice metra Skalka je vzdálená 6 min, metro Strašnická 8 min. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost lokality. V blízkém okolí jsou školy, školky, poliklinika, restaurace, bary, obchody a supermarkety. Procházka do Malešického parku trvá 15 min. V případě jakýchkoliv dotazů nebo pro sjednání prohlídky bytu pište, volejte!