Prodej bytu 1+kk, 34 m2 Praha 5 Motol

Prodáno

Makléř: Karel Hubáček
Adresa: Praha, Praha 5, Ježovská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 1+kk | 34 m²
Stavba: Panelová
Stav: Dobrý
Cena: 3 880 000 Kč
Poznámka k ceně:

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi byt o velikosti 1+kk, 34 m2 v lokalitě Praha 5 Motol. Byt se nachází ve třetím patře panelového domu, ve kterém proběhla rekonstrukce. (nová střecha, zateplení, plastová okna) Byt je s jižní orientací a díky tomu se jedná o velmi světlý byt. V současné době je byt v družstevním vlastnictví s možností budoucího převodu do osobního vlastnictví, o kterém se jedná. Byt s původním bytovým jádrem je vhodný k rekonstrukci pro toho, kdo si byt upraví, dle vlastních představ. Tato nemovitost je vhodná, jak k bydlení, tak svojí polohou pro toho, kdo hledá byt k investici. V případě zájmu zajistíme dlouhodobý nájem.

V lokalitě naleznete veškerou občanskou vybavenost (restaurace, FN Motol, Nemocnice na Homolce, základní školy, supermarket Lidl a další obchody a služby v dosahu). Pro toho, kdo má rád přírodu je velkou výhodou Park Ladronka, Obora Hvězda anebo přírodní park Košíře, které se nacházejí několik minut v docházkové vzdálenosti od nemovitosti.
Další předností je skvělá dopravní dostupnost na MHD.
Pokud hledáte příjemné, klidné bydlení v dosahu centra Prahy je tato bytová jednotka to pravé pro Vás. Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes!