Prodej, apartmán 2+kk, 84 m2 s terasou 35m2, Kyrenia Severní Kypr

Adresa: Kyrenia, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 84 m²
Stavba: Skeletová
Stav: Novostavba
Cena: 4 050 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena bez DPH 5% a mění se dle kurzu. Cena Developerem uváděna v britských librách 135 000 GBP

Deja Blue ECO Wellness
Díky veškerému nabízenému vybavení, silným provozním partnerům a jedinečnému konceptu bude mít tento projekt zvýšenou provozní kapacitu k ubytování hostů nejen během letní sezóny, ale také v zimě. Je to tedy skvělá investiční příležitost, ať už jde o příjmy z pronájmu nebo zhodnocení kapitálu. Jen 5 minut odtud je golfové hřiště Korineum – s profesionálním 18 jamkovém golfovým hřištěm a tenisovým klubem. Za pouhých 25 minut se dostanete do Kyrenie – hlavního města severního Kypru s restauracemi, nákupy, zábavou a nočním životem.

Tento 3-ložnicový bungalov se svým ekologickým designem harmonicky zapadá do svého přírodního prostředí a poskytuje útočiště pro ty, kteří chtějí být součástí Wellness centra, ale chtějí trochu více soukromí.

Z kuchyně a obývacího pokoje je přímý přístup na terasu. Prostorná hlavní ložnice má vlastní koupelnu, ostatní ložnice mají jednu společnou koupelnu, bungalow těží z fantastického výhledu ze všech pokojů.

Tradiční prvky exteriéru kamenné zdi v tomto designu harmonicky splývají s přírodním prostředím a vytvářejí relaxační atmosféru. Vaší nádhernou zahradu si můžete vychutnat z terasy nebo prostorné střešní terasy, která nabízí výhled na Středozemní moře. Ideální pro venkovní grilování, večerní posezení s přáteli nebo jednoduše jako klidný útěk k relaxaci v klidné atmosféře. Společný bazén v areálu hned před restaurací bude navíc místo vody s chlorem používat slanou vodu!
V nabídce máme možnosti od 1+kk až po luxusní vily s vlastním bazénem. Pro bližší informace kontaktujte makléře.