přímořský apartmán 3kk/T/PS, ostrov PAG, Chorvatsko, novostavba, 1.patro

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Pag, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 74 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Ve výstavbě
Cena: 219 450 EUR
Poznámka k ceně:

Nabízíme vám k prodeji byt kategorie 3kk, umístěný v novostavbě bytového projektu o 12ti jednotkách, první etapa. Projekt je umístěný na ostrově PAG, Chorvatsko. Jedná se o právě probíhající výstavbu, umístěnou na jihozápadním pobřeží ostrova, s otevřeným výhledem na moře z horních apartmánů. Cesta z Brna trvá 7 hodin a nepřesahuje 800km.
Objekt je umístěný 200m od moře, v historickém přímořském středisku s přístavišti, ubytovacími kapacitami, písečnými plážemi.
Tato bytová jednotka má vnitřní výměru 57,12m2, plus rozlehlá krytá terasa 16,86m2. K jednotce náleží také venkovní parkovací stání s el.nabíječkou.
Tato první fáze projektu obsahuje 12 apartmánů. Je zde veřejný vodovod, kanalizace, el.energie. Topení/chlazení se realizuje Bosch Inverter clima systems (obdoba tepelného čerpadla vzduch-vzduch) v každé pobytové místnosti.
Prodávající je renovovaná chorvatská stavební společnost, může dále pomoci s vyřízením všech administrativních kroků (založení Croatian personal tax number – OIB a podobně). Po dohodě je možné také zařídit interier například jako je uvedené na vizualizacích.
Ostrov PAG, Zadarská župa. Na ostrově vládne středomořské prostředí. Pobřeží ostrova je rozčleněno několika hlubokými zálivy a jeho celková délka tak dosahuje 269 km, z toho 84 km připadá na oblázkové a písečné pláže. Na jihovýchodě ostrova leží krasová jezera Velo blato a Malo blato. Nejvyšším bodem ostrova je Sveti Vid (348 m). U města Pag se rozkládají velké saliny (Paške solane) o ploše přes 3 km2, z nichž se odedávna odpařováním mořské vody získává sůl. Ostrov je velmi protáhlý ve směru severozápad-jihovýchod – při délce 60 km se šířka pohybuje od 2 do 10 km – a zaujímá plochu 285 km2. Od pevniny je ostrov po délce oddělen Velebitským průlivem (Velebitski kanal), na jihovýchodním konci ho cca 340 m dlouhý Pažský most (Paški most) (bez poplatku) spojuje s pevninou. Jinak se lze na ostrov dopravit také trajektem Prizna-Žigljen nepřetržitě (cca po 1 hodině), další lodní linka funguje mezi městy Karlobag a Pag. Číslo jednotky S8.