přímořský apartmán 2kk/T/PS, zahrádka, ostrov PAG, Chorvatsko, novostavba – ihned k užívání

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Pag, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 61 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 155 000 EUR
Poznámka k ceně: (daň platí kupující)

Nabízíme vám k prodeji byt 2+kk, umístěný v přízemí novostavby bytového projektu o 12ti jednotkách. Projekt je situovaný na ostrově PAG, Chorvatsko. Jedná se o právě zkolaudovanou stavbu, postavenou na jihozápadním pobřeží ostrova, 200m od moře, v historickém přímořském středisku s přístavy, ubytovacími kapacitami, písečnými plážemi. Výborná orientace na světové strany, moderní materiály, nejnovější technologie stavby.
Tato bytová jednotka má vnitřní výměru 31m2, plus zahrádka 10m2 a plus rozlehlá terasa 27m2. K jednotce náleží venkovní parkovací stání 12m2 s el.nabíječkou.
Je zde veřejný vodovod, kanalizace, el.energie. Topení/chlazení se realizuje Bosch Inverter clima systems (obdoba tepelného čerpadla vzduch-vzduch) v každé pobytové místnosti.
Prodávající je chorvatská stavební společnost, může dále pomoci s vyřízením všech administrativních kroků (založení Croatian personal tax number – OIB) a podobně. Po dohodě je možné také zařídit interier.
Ostrov PAG, Zadarská župa. Na ostrově vládne středomořské podnebí. Pobřeží ostrova je rozčleněno několika hlubokými zálivy a jeho celková délka tak dosahuje 269 km, z toho 84 km připadá na oblázkové a písečné pláže. Na jihovýchodě ostrova leží krasová jezera Velo blato a Malo blato. Nejvyšším bodem ostrova je Sveti Vid (348 m). Od pevniny je ostrov po délce oddělen Velebitským průlivem (Velebitski kanal), na jihovýchodním konci ho cca 340 m dlouhý Pažský most (Paški most – bez poplatku) spojuje s pevninou. Jinak se lze na ostrov dopravit také trajektem.