Novostavba 3+kk/L,G, 70m2, Praha 9, Vysočany

Makléř: Jaroslav Kareš
Adresa: Praha, Praha 9, Paříkova
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 70 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 11 850 000 Kč
Poznámka k ceně: Možno přikoupit samostatnou garáž v ceně 1,5 mil.

Malebná říčka Rokytka, rozlehlý park Podvinní, moderně zrekonstruovaná vlaková stanice…to vše se dá najít nedaleko centra Prahy, konkrétně v její části Vysočany.
A právě zde stojí oblíbený rezidenční komplex z roku 2007 Rubeška II, kde Vám nabízíme byt s dispozicí 3+kk, lodžií a celkovou velikostí 70m2. Velice vkusně zařízený byt leží na třetím nadzemním podlaží sedmipatrového projektu, má západní a východní orientaci do klidných vnitrobloků a nabízen je kompletně vybavený s možností přikoupení samostatné a prostorné uzamykatelné garáže přímo v rezidenci.
Projekt Rubeška II nabízí recepci ve formě provozu 24/7, která majitelům bytů zajišťuje rezidenční služby, ostrahu a samozřejmostí je kamerový systém uvnitř i venku celého objektu. Tomu také odpovídá vyvedení a pojetí celého projektu v nadstandardní formě, která obnáší, mimo jiné, mramorové chodby domů či společný vzhled vstupních bezpečnostních dveří s dřevěnými zárubněmi. To se také promítá do zařízení našeho bytu, kde je tak mramorová podlaha v koupelně a na samostatné toaletě, dřevěné podlahy, interiérové dveře i zárubně, ale třeba i luxusní a praktická kamenná pracovní deska u kuchyňské linky.
Již zmíněná lokalita je pak nespornou devizou této nemovitosti – metro, tram, autobus a dokonce vlaková zastávka; školy, školky; obchody či obchodní centra; poliklinika a další služby…a přesto klid a zeleň.
Pro bližší informace kontaktujte, prosím, makléře.