nabízí, pronájem, byty 3+kk Na Klaudiánce 47/6, Praha 4 – Podolí

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 4, Na Klaudiánce
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 101 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 28 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně: + poplatky 5,300,-

Pronájem podkrovního bytu o dispozici 3+kk, 100m2, s garáží 17m2, balkónem 5m2 s výhledem na smíchovský Zlíchov a Pražský hrad. Bytová jednotka se nachází ve 2.patře menšího bytového domu, který je zasazený v rodinné zástavbě a slepé ulici Na Klaudiánce v Praze 4 – Podolí.

První, co Vás na této nemovitosti zaujme, je příjemný prostor k životu. Lokalita poskytuje dostatek klidu a soukromí v kombinaci s rychlou dostupností na metro či tramvaj a volnočasové aktivity s pohodlným parkováním před domem i pro návštěvy. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a nyní je připravený ihned k nastěhování. Kuchyň je plně vybavena spotřebiči: lednice s mrazákem Whirpool, myčka Whirpool, elektrický sporák se sklokeramickou deskou Electrolux, dřez Franke. Hospodárnost bytu si stávající nájemník reguluje sám, neboť vytápění a ohřev vody je zajištěný plynovým kotlem Junkers. Stálou teplotu i v letních měsících zajišťuje klimatizační jednotka Toshiba ve všech pokojích. Z hlediska vybavení je možné jednat o zakoupení pračky. Byt je vhodný pro rodinu s dětmi, začínající mladý pár či starší pár, který ocení benefity této nemovitosti a okolí. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Ve vzdálenosti 10 minut chůze se nachází jak metro C (Pražského povstání či Pankrác), tak nákupní centrum Arkády Pankrác.

V docházkové vzdálenosti jsou též tramvajové linky 2, 3, 17, 18, 19, 21, 27 či autobus č. 134. Všude kolem je zeleň, nedaleko je Park Kavčí hory i Centrální park Pankrác. V okolí je celková občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, potraviny atd. Do 15 minut chůze se nachází Plavecký stadion Podolí a areál Žluté lázně. V docházkové vzdálenosti je Vyšehrad i Modřanská cyklostezka.

Měsíční poplatky pro dvě osoby za služby v domě včetně elektřiny a plynu činí: 5.300,- Kč; jednorázová kauce je: 56.000,- Kč.