nabízí, prodej, rodinné domy

Makléř: Milan Břečka
Adresa: Ruda nad Moravou, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 136 m²
Stavba: Kamenná
Stav: Před rekonstrukcí
Cena: 2 350 000 Kč
Poznámka k ceně:

Kompletně podsklepený rodinný dům určený na kompletní rekonstrukci v kombinaci stavebního materiálu kamene a cihly byl postaven roku 1900 s velkorysým pozemkem o velikosti 1.782m2, připojením pouze na elektřinu s vodou přivedenou samospádem z malé nádrže. Na pozemku nejsou žádné další přílohy. Přístup k domu je skrze obecní příjezdovou polní cestu. Nemovitost se nachází v katastrálním území Štědrákova Lhota, obec Ruda nad Moravou.

Dům č.p. 28 je přístupný po asfaltové cestě vedoucí z Rudy nad Moravou až do Štědrákové Lhoty, u konečné autobusu odpočit vlevo na příjezdovou cestu k domu (viz. foto).
Nemovitost je orientována štítem na jih, hlavní vchod ze západní strany do patra, druhý vchod z východní strany (ze dvorku do sklepa). Ze severu štít stodoly.

Podsklepení:
– 2 místnosti (bývalá koupelna a dílna), chodba a dva sklepy, schody do přízemí. Ze dvorku dveře do dřevníku, pod stodolou další prostory a bývalý chlívek.
Přízemí:
– z hlavního vchodu: nalevo kuchyňka (býv. vejminek), napravo kuchyň a z kuchyně do ložnice, dále vlevo zadní ložnice, dveře na schodiště na půdu, dále chodbou vlevo dveře na schody do sklepa, rovně dveře na pavlač (suchý záchod), dále schod dolů na dvorek.
Ze západu vstup do rozlehlé stodoly, která s domem tvoří uzavřený celek ve tvaru L, uvnitř dvorek, stěna stodoly chrání stavení ze severu.
Nemovitost je v osobním vlastnictví a je možné financovat hypotečním úvěrem.