nabízí, prodej, rodinné domy Benešov

Makléř:
Adresa: Struhařov, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 256 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 18 000 000 Kč
Poznámka k ceně:

Prodej rodinného domu o dispozici 5+1,256m2 se dvěma garážemi a 4 venkovními stáními, posazeného do rovinatého pozemku o rozloze 957m2 se vzrostlými okrasnými dřevinami, venkovním koupacím jezírkem. Nabídka je umístěna ve stavební uzávěře na okraji obce Struhařov u Benešova. Rodinný dům je dispozičně uspořádaný do dvou podlaží přičemž v přízemí je dominantou prostorný, světlý obývací pokoj s jídelní a kuchyňskou částí, přičemž vstup na zahradu a terasu je možný ze všech stran domu.

V zadní části domu je umístěn pokoj pro hosty, koupelna se sprchovým koutem a technickou místností. Technická místnost kromě úložných prostor slouží pro zadní přikládání do krbu, tak, aby obývací prostor byl uchráněn od nečistot.

Vrchní část domu je určena spíše jako klidová část, kde jsou 3 neprůchozí pokoje s druhou koupelnou a vanou s vířivkou. Prostor nad obývacím pokojem je vymezen pro pracovnu s běžeckým pásem. Díky vzdušnému prostoru máte stálé propojení s obývacím pokojem.

Zahrada citlivým způsobem dokresluje celkovou atmosféru okolí v němž je dům posazen. Díky vzrostlým okrasným dřevinám je zajištěno soukromí v části jezírka s grilovací částí a důmyslně skrytou udírnou. Zadní část domu je pro venkovní posezení u ohně a parkování obytného vozu.

Vytápění nemovitosti je zajištěno primárně tepelným čerpadlem, jako sekundární zdroj slouží krbová kamna, topení je umístěno v podlaze.

Dům je obklopen soustavou rybníků, je zde stavební uzávěra, neplánuje se tudíž žádná další výstavba. Pohledy z hlavních obytných částí poskytují výhled na hladinu rybníka s navazující cyklostezkou. Pěší chůzí cca cca. 3 km je zámek Jemniště, 9.5km se Konopiště.

Nejbližší připojení k dálnici D1 v obci Divišov je 9,5 km cca. 10 min. Sklon střechy a její pozice je vhodná pro vybudování solárního ohřevu vody či solární elektrárnu. Nemovitost je po převedení vlastnictví na nového vlastníka připravena ihned k nastěhování. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.