nabízí, prodej, pozemky pro bydlení

Makléř: Milan Břečka
Adresa: Třebotov, , Pěšinka
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Pozemky
Nemovitost: Bydlení |
Stavba:
Stav:
Cena: 1 850 000 Kč
Poznámka k ceně:

Představujeme Vám studii stavby na trvalé užívání dle podmínek CHKO (nebylo podáno na úřad). Odhad NS stavbu tohoto typu osciluje v 1-5mil.

Zde na svažitém jižním pozemku s výhledem na údolí do panenské přírody CHKO s přístupem pouze pěší se šířkou 1,7 m a délkou cca 20m.

Na pozemku je aktuálně rozbořená chata, kterou je možno opravit na stavbu pro rekreační účely k trvalému užívání, také lze mít v domě obytné podkroví a díky tomu se užitková plocha zvětší. Na pozemku je elektřina a voda je zajištěná věcným břemenem na sousedovu studnu.
Nicméně studna není vyzkoušena a v dolní části pozemku bychom doporučovali vybudovat kopanou studnu a nutností je jímku, než se vybudují obecní odpady a přívod pitné vody, pak bude jímka sloužit jako uložiště dešťové vody.
Aktálně je uzavřena smlouva o smlouvě budoucí na vybudování, odpadů a přívodu vodovodního řádu od obce, která povede na hranici pozemku a bude jednoduché se na tyto přípojky napojit.

Za 20 min jste na andělu a vlakem z Černošic na Hlavní nádraží cca 15 min.Zajímavé spojení panenské přírodě CHKO spojení do centra Prahy.