nabízí, prodej, pozemky pro bydlení Kralupská 266, Libčice nad Vltavou

Makléř: Milan Břečka
Adresa: Libčice nad Vltavou, , Kralupská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Pozemky
Nemovitost: Bydlení |
Stavba:
Stav:
Cena: 14 000 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize 300tisic

Prodej pozemku určeného na výstavbu dvou rodinných domů každý s vlastním pozemkem o cca velikosti 800m2, přičemž dalších 857m2 jsou pozemky určeny pro příjezd k pozemku + dostatku parkovacích míst pro každý dům či případné návštěvy.

Prodávaná celková rozloha pozemku činí 2,641m2 z čehož je čistá stavební plocha 1.784m2. Pozemek se nachází na kopci konce obce a cca 10min. chůze od centra k vlakovému nádraží Libčice nad Vltavou, které jsou velmi dobře dopravně napojeny do centra Prahy Masarykovo nádraží za 26min.

Na pozemku se aktuálně nachází přípojka el. a vrtaná 33m hluboká studna. Na konci ulice Kralupská se nachází zbývající přípojky plynu, vody, kanalizace. Nyní je ve zpracování studie možného dělení pozemku + umístění domu na pozemky. V případě zájmu o vstup na pozemek je nejlepší zaparkovat naproti domu v ulici Kralupská 266 a vyjít k pozemku pěšky. Při vstupu na pozemek uvidíte krásný a ničím nerušený výhled na Libčice a díky tomu tak získáte nejlepší představu o možnostech a potenciálu výstavbu rodinných domů.

V současnosti je na pozemku postavena stavba, kterou bude nutné zbourat, stejně tak bude nutné pomocí zeminy na pozemku vyrovnat, eventuálně je možné využít přirozeného terénu k vybudování garáží pod domy.