nabízí, prodej, byty 3+kk Za Lípou 548/15, Hradec Králové – Malšovice

Makléř: Milan Břečka
Adresa: Hradec Králové, , Za Lípou
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+1 | 65 m²
Stavba: Dřevěná
Stav: Dobrý
Cena: 4 950 000 Kč
Poznámka k ceně:

Prodej bytové jednotky o dispozici 3+1 s balkonem o podlahové ploše 64m2 nacházející se v rodinném domě s ½ zahrady o celkové rozloze 200m2 garáží a sklepem, umístěný v lokalitě Hradce Králové, části Malšovice, ulice Za Lípou. Nemovitost je určena kromě koupelny a kuchyně na kompletní rekonstrukci, kde je nutné zajistit kompletní modernizaci elektroinstalace, podlahy. Dům jako celek je postavený ze dřeva (okál) jež prošel modernizací v podobě kompletní výměny oken za plastová okna, radiátory, odpadní potrubí. Současná dispozice 3+1 nabízí možnost propojit obývací pokoj s kuchyní. Náklady na provoz domu zejména plyn a voda jsou rozděleny na půl, elektřinu má každý byt samostatně.

Za barákem je velká louka a za ním se nacházejí městské lesy. V lese je vystavená asfaltová cyklostezka Hradečnice, která tvoří lesní okruh zhruba 11 km stezky.Je vhodná, jak pro cyklisty, in-line bruslaře, koloběžky tak i na procházky se psy nebo s kočárky.

.Autem se dá do centra dostat do 10 minut. Nebo se tam dá dojet MHD č. 7, 8 nebo 9. Zastávka autobusů č. 8 a 9 je vzdálen od baráku asi půl km, pěšky kolem 5-ti minut chůze, jede přímo kolem FNHK. A k zastávka trolejbusu č. 7 je to desetiminutová chůze, trasa vede přímo přes centrum města. Ve stejné vzdálenosti je i pošta a menší potravinové obchůdky a A-sport, kde jsou bouwlingové dráhy, kulečník nebo squash. Větší obchod Koula je vzdálen asi 1km a velký obchodní dům Futurum je vzdálen 1,7 km k zhruba 20 minutová chůze. Asi 2 km od nás směrem do města je venkovní koupaliště Flošna, kde je i restaurace a bowlingové hřiště a naproti je fotbalový stadion.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem. Pro více informací kontaktujte realitního makléře