nabízí, prodej, byty 3+kk, 112m2/GS,T,Praha – Prosek

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 9, Libočanská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 79 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 8 900 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize 200tisíc.

Prodej bytu v docházkové vzdálenosti od metra C – Prosek umístěný v novostavbě s garážovým stání + 1 s možností pronájmu za částku 1.500/měsíc, terasou a předzahrádkou v ulici Libočanská, Praha 9 – Prosek. Jedná se o bytovou jednotku o dispozici 3+kk o celkové výměře 79 m2, + předzahrádkách 34m2 s okny do zeleně a vnitrobloku. Součástí prodeje je garážové stání a sklep 2m2.
Při vstupu do bytu zde naleznete maximální využití předsíně s vestavěnými skříněmi včetně na míru řešené šatny. Zároveň tato chodba složí jako centrální prostor při průchodu mezi pokoji, tak aby měl každý obyvatel své soukromí. Obývací pokoj s kuchyní společně s dětským pokojem mají přístup na zahradu s terasou orientovanou do uzavřeného vnitrobloku. Koupelna se sprchovým koutem a samostatnou toaletou je běžný standart.
Shrnu-li ve zkratce tento byt, řekl bych, že splňuje veškeré nároky na dnešní potřeby bydlení a to přes lokalitu, množství úložného prostoru, velikosti a neprůchozích místností, garážové stání. Takže pokud jsou tyto parametry pro Vás důležité, pak mě neváhejte kontaktovat a sjednat si prohlídku. Financování hypotečním úvěrem je možné.
Měsíční poplatky činí: 5.600 vč. 860 fond oprav + elektřina a internet.