nabízí, prodej, byty 3+1 Ve Smečkách, Praha

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 1, Ve Smečkách
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+1 | 82 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Po rekonstrukci
Cena: 11 300 000 Kč
Poznámka k ceně:

Prostorný byt 3+1, 79m2 je situován ve 3. patře zrekonstruovaného domu s výtahem v klidné ulici v samotném srdci centra Prahy.
Dispozice je tvořena obývacím pokojem, kuchyňskou linkou v chodbě, 2 ložnicemi, koupelnou se sprchovým koutem, oddělenou toaletou a komorou.

Výhodou koupě je vlastní přizpůsobení dispozice dle svých představ při zachování již repasovaných dřevěný špaletových oken. Zároveň se jedná o lokalitu s enormním zájem o tiché bydlení se dvěma byty na patře. Okna bytu jsou situována v obývacím pokoji + jednom pokoji do ulice Ve Smečkách, druhá místnost je orientována do vnitrobloku. Dům prošel kompletní rekonstrukcí přičemž v současné době probíhá nástavba v posledním patře jež má být dokončena do roku 2023.

Měsíční poplatky včetně fondu oprav činí: 2,682Kč + el. 600 + plyn 1,500

Vytápění bytu je zajištěno plynovým kotlem jež zajišťuje rovněž ohřev teplé vody. Žádaná lokalita nedaleko Václavského náměstí, parku na Karlově náměstí a dopravních uzlů ve Vodičkově a Lazarské. V bezprostředním okolí je kompletní občanská vybavenost včetně obchodů, barů, restaurací, nemocnice a několika mateřských, základních a středních škol.

This spacious 79-meter apartment with high ceilings is situated on the 3rd floor of a renovated building with an elevator located on a quiet street in the very heart of the centre of Prague.

The current layout consists of a living room, a galley kitchen, 2 bedrooms, a bathroom with a shower, a separate toilet, a storage space and an entrance hall. The apartment is fully equipped, including the kitchen. Heating and hot water is provided by a gas boiler. The apartment includes a cellar storage unit.

Monthly services are Kc 4,782.

The house has undergone a complete renovation. There is currently an ongoing extension on the top floor which is to be completed by 2023.

A popular location near Wenceslas Square, the park on Charles Square and the public transport hubs on Vodickova and Lazarska Streets. In the immediate vicinity are complete civic amenities including shops, bars, restaurants, hospitals, kindergartens as well as elementary and high schools.